Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Milad Ebadipour: Podoba mi się w Bełchatowie

Milad Ebadipour: Podoba mi się w Bełchatowie

fot. Katarzyna Antczak

W zespole z Bełchatowa w sezonie 2017/2018 będzie grał Milad Ebadipour. – Zdobycie Superpucharu Polki było dla nas ważne, uważam, że w kolejnych meczach zagramy jeszcze lepiej, podoba mi się w Bełchatowie, jest tu bardzo fajnie – powiedział siatkarz.

Jak się czujesz w Bełchatowie?Milad Ebadipour: – Przed przeprowadzką pytałem wielu ludzi o Bełchatów. Mówili, że to małe miasto. W mojej opinii to najlepsze miasto. Na pewno jedno z najlepszych w Polsce. Może nie jestem tu długo, ale bardzo mi się podoba. Te ostatnie dwa, trzy dni były dla mnie fantastyczne. Było słonecznie i ciepło, bez deszczu, bez śniegu. Generalnie bardzo mi się tu podoba.

Czy ludzie w klubie są dla ciebie pomocni? Nie tylko twoi koledzy z drużyny, ale prezesi, inni pracownicy?

– Za bardzo, szczególnie prezes klubu. W tym miejscu mogę mu podziękować, ponieważ bardzo dużo mi pomógł. Również zawodnicy są dla mnie bardzo pomocni. Mogę tylko powiedzieć – dziękuję, wszystkim zawodnikom, obu prezesom i wszystkim ludziom pracującym w klubie.

Widzimy, że dużo czasu spędzasz z innymi zawodnikami PGE Skry nie tylko podczas treningów. Czy dzięki temu, że spędzacie razem swój wolny czas, łatwiej jest się zaaklimatyzować?

– Tak, ponieważ zawodnicy naszego klubu to zawodnicy z całego świata, wszyscy to profesjonaliści. Jest łatwo, ponieważ przyszedłem tu grać w siatkówkę, pomagam moim kolegom i oni pomagają mnie. Tak jak wspominałem, czuję się tutaj bardzo dobrze. Mam wielu przyjaciół wśród zawodników PGE Skry. Bardzo mi się to podoba.

Emocje po zdobyciu superpucharu jeszcze nie opadły. Twoje pierwsze trofeum w żółto-czarnych barwach. Jakie to uczucie zagrać przed bełchatowską publicznością?

– Superpuchar był dla nas bardzo ważny. Wydaje mi się, że w ubiegłym roku Bełchatów przegrał z ZAKSĄ (finał Pucharu Polski). To był bardzo ważny mecz, ale kiedy pokonaliśmy ZAKSĘ i wygraliśmy superpuchar, czuliśmy się bardzo dobrze. Wiem, że ludzie w Bełchatowie lubią siatkówkę, zawsze są bardzo pomocni i wspierają zawodników, prezesów i cały klub. Bardzo mi się to podoba. Myślę, że w przyszłości będziemy grać jeszcze lepiej niż w meczu o superpuchar, na pewno jest to możliwe. 

 

źródło: skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-10-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved