Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Milad Ebadipour: Przed nami trudna droga

Milad Ebadipour: Przed nami trudna droga

fot. Aleksandra Twardowska

Milad Ebadipour to jeden z zawodników PGE Skry, który od początku sezonu prezentuje się dobrze. Irański przyjmujący podkreśla, że bełchatowianie jako mistrzowie Polski będą mieli trudną drogę w tym sezonie.

Jesteś zadowolony z gry PGE Skry w tym sezonie?Milad Ebadipour: Wiem, że na początku sezonu nie graliśmy jak PGE Skra Bełchatów. Musieliśmy się jednak z tym pogodzić, bo przed nami długi i ciężki sezon. To normalne, że na początku czasami gra się słabiej, ale w przyszłości można to zmienić. Jestem pewny, że nam się to uda, bo czekają nas jeszcze rozgrywki Ligi Mistrzów i Klubowych Mistrzostw Świata.

Ty na boisku prezentujesz na razie dobrą, równą formę.

Nie mogę powiedzieć, że jestem w stu procentach zadowolony ze swojej postawy. Przed nami długa droga i musimy być gotowi na cały sezon, a nie tylko na jeden mecz. Potrzebujemy jeszcze więcej treningów, by w przyszłości prezentować się lepiej. Mamy trudną drogę.

Ostatnio PGE Skra gra już jednak dużo lepiej.

Jak już mówiłem, nie rozpoczęliśmy tego sezonu, tak jak powinna go rozpocząć PGE Skra. Musimy grać dobrą siatkówkę, jak nasz zespół z poprzedniego sezonu, jak mistrz Polski. Już w meczu z Asseco Resovią pokazaliśmy, że potrafimy tak grać. Udowodniliśmy, że możemy być groźni nie tylko w Polsce, ale również w spotkaniach przeciwko drużynom z zagranicy.

O ile ty wcześniej dołączyłeś do drużyny PGE Skry, to nasi mistrzowie świata na tydzień przed sezonem.

Na pewno chłopaki sporo nam pomagają i jestem pewny, że w przyszłości też tak będzie. Potrzebujemy tych zawodników w drużynie. Oni też muszą wierzyć w siebie, bo są mistrzami świata i powinni dawać sporo drużynie. Dwóch z nich jest nowych w PGE Skrze, więc potrzebują trochę czasu na zgranie, żeby prezentować się tak, jak w mistrzostwach świata. Ale my jako drużyna, jako klub im ufamy i oni ufają sobie. Z czasem będą grali już bez presji i będzie to wyglądało coraz lepiej.

Najbliższe tygodnie nie będą łatwe dla PGE Skry, bo zagracie nie tylko w PlusLidze, ale również w Lidze Mistrzów i Klubowych Mistrzostwach Świata.

W ubiegłym sezonie zostaliśmy mistrzami Polski i musimy zaakceptować to, że mamy bardzo trudny sezon. To wszystko zależy od nas. Oczywiście możemy przegrać wszystkie spotkania i się tym nie przejmować. Ale my tacy nie jesteśmy. Musimy temu sprostać, bo jesteśmy mistrzami Polski. Zresztą wszyscy mistrzowie to bardzo silne zespoły i nie będzie łatwych meczów, zarówno dla nas, jak i dla przeciwników. PlusLiga jest też dla nas bardzo ważna i tu też gra się trudno. Damy jednak z siebie wszystko, by zwyciężać w każdym meczu.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-11-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved