Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Milad Ebadipour: Musimy zachować siły na następne mecze

Milad Ebadipour: Musimy zachować siły na następne mecze

fot. Klaudia Piwowarczyk

Zgodnie z przewidywaniami konfrontacja PGE Skry Bełchatów z Jastrzębskim Węglem była zaciętym widowiskiem, triumfatora musiał wyłonić tie-break. Mimo że to jastrzębianie cieszyli się z triumfu irański przyjmujący PGE Skry podkreślał, że o końcowym rozstrzygnięciu decydowały niuanse. – Gdybyśmy my zagrali sprytniej, to moglibyśmy wygrać 3:1 lub 3:0, albo w ogóle wygrać – mówił Milad Ebadipour.

PGE Skrze nie udało się pokonać dobrze dysponowanej drużyny ze Śląska. – Myślę, że był to dla nas bardzo ważny mecz. Mogliśmy polepszyć swoją sytuację – mówił Milad Ebadipour.To spotkanie było jednak również bardzo ciężkie. W czwartym secie mogliśmy przechylić szalę zwycięstwa na naszą korzyść i wygrać 3:1. Wtedy jednak rywale zaczęli krzyczeć do nas, do sędziów… Nie mogę powiedzieć, że wykonali złą pracę, bo byli blisko przegranej. Musieli coś zrobić na boisku i to zrobili – dodał siatkarz PGE Skry Bełchatów.Mimo czterech piłek meczowych, siatkarze PGE Skry nie zdołali wygrać. – Przegraliśmy tego seta, a tie-break nie jest łatwy dla obu drużyn. Oni grali inteligentnie, podbijali wiele piłek. Gdybyśmy my zagrali sprytniej, to moglibyśmy wygrać 3:1 lub 3:0, albo w ogóle wygrać. Takie jest jednak życie, że raz się wygrywa, a raz przegrywa. Ten mecz jest już za nami i musimy skupić się na przyszłości – mówił Ebadipour.

W lutym przyszłego roku miną cztery lata od ostatniego zwycięstwa PGE Skry w hali Jastrzębskiego Węgla. – Tak, jak mówiłem – nie był to łatwy mecz. Wiedzieliśmy, że przegraliśmy tu rok i dwa sezony temu. W poprzednim ulegliśmy Jastrzębskiemu Węglowi cztery razy. Mogliśmy jednak wygrać. Nie jestem w stanie teraz znaleźć dobrych słów na taki mecz. Musimy trzymać nasze emocje i siłę na następne spotkanie i zobaczymy, co przyniesie przyszłość – zakończył Irańczyk.

źródło: skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-12-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved