Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Michał Wójcik: Stajemy się lepszą drużyną

Michał Wójcik: Stajemy się lepszą drużyną

KPS Siedlce pokonał Lechię Tomaszów Mazowiecki 3:2 w meczu 21. kolejki KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn i awansował na 11. miejsce w tabeli. – Jesteśmy bardzo młodym zespołem, przez co czasami musimy zapłacić za to cenę. Jednak nigdy nie powinno brakować nam zaangażowania i woli walki. Moim zdaniem dojrzewamy także jako zespół. Każdy kolejny mecz sprawia, że stajemy się lepszą drużyną. Wierzę, że pokażemy to na boisku w kolejnych spotkaniach – powiedział Michał Wójcik, przyjmujący KPS-u, który w ostatnim pojedynku zdobył dla swojej drużyny 22 punkty.

Za wami bardzo trudny mecz przeciwko Lechii. Domyślam się, że satysfakcja wzięła górę nad zmęczeniem?Michał Wójcik:- Zgadza się, mecz był naprawdę trudny. Żadna ze stron nie odpuszczała do samego końca. Myślę, że można ten mecz śmiało nazwać meczem walki. Uważam, że bardzo dobrze zagrywaliśmy i okazaliśmy się dużo mocniejsi w tie-breaku.

Po raz kolejny udowodniliście, że we własnej hali naprawdę bardzo trudno was zatrzymać.

– Na pewno czujemy się pewnie we własnej hali. Rywalom kłopot może sprawiać nasza zagrywka. Czujemy także wsparcie naszych kibiców, za które bardzo im dziękujemy. 

Ostatnie zwycięstwo pozwoliło wam awansować na 11. miejsce w tabeli. To teoretycznie bezpieczna lokata, ale trzeba pamiętać, że do końca rundy zasadniczej zostało pięć kolejek. Niemniej, awans w tabeli i zwycięstwo sprawiają, że łatwiej będzie przygotować się do kolejnego meczu przeciwko BBTS Bielsko-Biała?

– Bielsko-Biała to na pewno trudny teren. Jednak jedziemy tam walczyć o kolejne punkty. Do końca zostało pięć meczów i zrobimy wszystko, aby wygrać każde kolejne spotkanie.

Obserwując waszą grę i zaangażowanie odnoszę wrażenie, że KPS nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Mam rację?

– Jesteśmy bardzo młodym zespołem, przez co czasami musimy zapłacić za to cenę. Jednak nigdy nie powinno brakować nam zaangażowania i woli walki. Moim zdaniem dojrzewamy także jako zespół. Każdy kolejny mecz sprawia, że stajemy się lepszą drużyną. Wierzę, że pokażemy to na boisku w kolejnych spotkaniach.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-02-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved