Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Michał Winiarski: Zespół grał praktycznie idealnie

fot. 058sport - plusliga.pl

Trefl Gdańsk pewnie, bez straty seta pokonał w  środowy wieczór Asseco Resovię Rzeszów. Po meczu trener gdańszczan komplementował swoich zawodników, twierdząc że w tym spotkaniu jego podopieczni byli bliscy ideału.

Co mogę powiedzieć? Brakuje mi słów. Naprawdę! Zespół grał praktycznie idealnie i należą im się ogromne gratulacje.  Graliśmy z bardzo mocnym przeciwnikiem i o ni musieli postawić wszystko na jedną kartę przy tak grającym naszym zespole, a ciężko jest grać z nami, kiedy nie odrzuci się nas od siatki. Musieli postawić na mocną zagrywkę i mieli prawo zdobyć punkty, bo to są zawodnicy, którzy będą walczyć o mistrzostwo Polski. My natomiast przeciwstawiliśmy się im w ważnych momentach, utrzymywaliśmy cały czas koncentrację – powiedział Michał WiniarskiBardziej skromny i stonowany w swoich wypowiedziach był Bartosz Filipiak: – Myślę, że podeszliśmy do meczu tak, jak do poprzednich. Naszym zadaniem na boisku jest walczyć, na ile potrafimy. Robimy to i  na ten moment wychodzi nam to całkiem nieźle. Myślę, że podoba się to nam, kibicom i wszystkim dookoła. Takiego startu sezonu się nie spodziewaliśmy i to daje nam znać, że ta praca którą wykonujemy codziennie na treningach przynosi efekty. W takich momentach chce się codziennie przychodzić do hali pracować i takie mecze jak ten to jest dla nas święto.

Natomiast Paweł Halaba dodał, że między gdańszczanami jest chemia na boisku: – Myślę, że już któryś raz z rzędu pokazujemy, że każdy każdego nakręca i bardzo dobrze czujemy się ze sobą na boisku. Każdemu będzie ciężko z nami grać. 

Niezadowolony z gry swojego zespołu był natomiast środkowy z Rzeszowa Bartłomiej Krulicki – Nie ulega wątpliwości, że nasza gra nie wyglądała za dobrze. Mieliśmy głównie problemy z sobą, a ogólnie szwankował atak całego zespołu. Po niezłym drugim secie na początku trzeciej partii znowu przytrafiły się nam się błędy i tak na razie to wygląda – tracimy jeden głupi punkt i za nim idzie cała seria – przyznał środkowy rzeszowskiej drużyny Bartłomiej Krulicki.

źródło: inf. własna, polsatsport.pl, Trefl Gdańsk - Youtube

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-11-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved