Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Michał Winiarski: Trzeba być w stu procentach skoncentrowanym

Michał Winiarski: Trzeba być w stu procentach skoncentrowanym

fot. Krzysztof Popiół - plusliga.pl

Trefl Gdańsk przegrał w trzech setach ze Skrą Bełchatów, ale po raz kolejny pokazał się z bardzo dobrej strony. Michał Winiarski po meczu żałował, mimo dobrej gry nie udało się wywieźć lepszego wyniku, ale podkreślał też bardzo dobrą grę przeciwnika.

W pierwszych dwóch setach mieliśmy swoje momenty, chwile w których prowadziliśmy, ale nie udało nam się robić przejścia w pierwszej zagrywce, szczególnie jak zagrywali Milan Katić i Kuba Kochanowski. Wiedzieliśmy, że jak nie będziemy kończyć pierwszych piłek, to Skra będzie się nakręcać i będzie coraz trudniej – powiedział po meczu trener gdańszczan.– Później bełchatowianie zagrali niesamowicie w obronie, podbili nam na pojedynczym bloku dwa potężne strzały. Zaryzykowali i wygrali te dwa sety, które mogły się skończyć w dwie strony. Trzeci set był już słabszy w naszym wykonaniu, Skra zagrała dużo lepiej od nas – dodał szkoleniowiec Trefla.

Gdańszczanie mimo wyników w kratkę, są chwaleni po niemal każdym meczu i nawet teoretyczni faworyci nie mogą w najmniejszym stopniu lekceważyć Lwów. Podobnie do każdego spotkania podchodzi też Winiarski. – Codziennie chłopakom powtarzam, że z każdym możemy wygrać i z każdym możemy przegrać. To nie są puste słowa. Trzeba być w stu procentach skoncentrowanym na każdego przeciwnika. W sobotę jedziemy do Jastrzębia walczyć i zagrać dobre spotkanie. Później jest tydzień przerwy, więc będzie okazja dobrze potrenować. 

źródło: opr. własne, polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-02-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved