Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Michal Sladecek: Do końca będzie walka o 1. miejsce

Michal Sladecek: Do końca będzie walka o 1. miejsce

fot. PolaPar AFS

Espadon Szczecin w drugiej części fazy zasadniczej spisuje się znakomicie. Przegrał tylko spotkanie z GKS-em Katowice, a w ostatniej kolejce pewnie pokonał Campera Wyszków. Michal Sladecek, kapitan Espadonu, przyznał, że walka o pierwsze miejsce będzie toczyła się do samego końca rundy zasadniczej.

Kapitan szczecińskiego zespołu stwierdził po meczu przeciwko Camperowi Wyszków, że spotkanie to mimo wszystko nie należało do łatwych. – Dla nas teraz nigdzie nie jest łatwo. Ciężko trenujemy, ale wiemy, po co to robimy – powiedział Michal Sladecek. – Można powiedzieć, że my przygotowujemy się już trochę pod kątem fazy play-off. Zobaczymy, z której pozycji wystartujemy. Mam nadzieję, że będzie to pierwsze lub drugie miejsce – dodał słowacki siatkarz.Dużą rolę w zwycięstwie odegrała znakomita zagrywka Espadonu. – To prawda, nasza zagrywka zrobiła w tym meczu różnicę. Dużo trenujemy ten element – przyznał Michal Sladecek. MVP meczu wybrano atakującego, Leandro. – Leandro zagrał przeciwko Camperowi bardzo dobry mecz. To było chyba jego najlepsze spotkanie w sezonie – chwalił kolegę rozgrywający Espadonu.

W meczu z Camperem nie brakowało emocji. Zwłaszcza w końcówce trzeciego seta, kiedy to sędzia najpierw zakończył spotkanie, a potem uznał, że atakujący w ostatniej akcji Sławomir Zemlik popełnił jednak błąd. Zrobiło się zamieszanie. – Arbiter zawsze może zmienić decyzję, ale na szczęście skończyło się to wszystko dobrze dla nas. Leandro znakomicie spisał się w polu zagrywki i wygraliśmy 3:0 – skomentował sytuację Sladecek.

Espadon aktualnie zajmuje w tabeli I ligi trzecie miejsce z niewielką stratą do lidera, Ślepska Suwałki. – Do samego końca moim zdaniem będzie trwała walka o to, kto zajmie po fazie zasadniczej pierwsze miejsce. Musimy dać z siebie wszystko w każdym meczu. W piątek mamy spotkanie we Wrześni, a następnie u siebie zagramy z ekipą z Ostrołęki i na koniec pojedziemy do Spały. Zobaczymy, jak się to wszystko potoczy – zakończył Michal Sladecek.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-03-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved