Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Michał Ostrowski zostaje w Czarnych Radom

Michał Ostrowski zostaje w Czarnych Radom

fot. Klaudia Piwowarczyk

Michał Ostrowski, wychowanek radomskiego klubu zostaje z Cerrad Enea Czarnymi Radom na przyszły sezon. Środkowy związał się ze swoim macierzystym klubem roczną umową. To pierwszy ruch transferowy w zespole Roberta Prygla przed rozgrywkami 2020/2021 w siatkarskiej PlusLidze.

Po rozgrywkach 2019/2020 umowę z klubem przedłużył jego wychowanek Michał Ostrowski. Popularny „Ostry” w 2012 roku z radomską drużyną awansował do I ligi, a rok później do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce – PlusLigi. W debiutanckim sezonie 2013/2014 rozegrał 16 meczów, a Wojskowi zajęli wówczas 7. miejsce na koniec rywalizacji.Dla Michała Ostrowskiego sezon 2020/2021 będzie już ósmym w najwyższej klasie rozgrywkowej w barwach Cerrad Enea Czarnych Radom. Dotychczas w PlusLidze zawodnik rozegrał 127 spotkań i zdobył dla Wojskowych 383 punkty. W ubiegłym sezonie Michał Ostrowski pełnił również rolę wicekapitana zespołu.

Oczywiście cieszę się, że podpisałem nowy kontrakt. Mam nadzieję, że wszystko wkrótce wróci do normy i wraz z kibicami rozpoczniemy wspólnie sezon 2020/2021, a w wakacje rozpoczniemy przygotowania do nowych rozgrywek. Jestem dumny, że będę grać dalej w swoim macierzystym klubie, który reprezentuje nieprzerwanie od początków swojej przygody w tym sporcie – podkreśla Michał Ostrowski.

Warto zaznaczyć, że w ostatnim sezonie zawodnik znalazł się na pierwszym miejscu w klasyfikacji najlepiej blokujących swojego zespołu. Ostrowski zdobył wówczas dla Cerrad Enea Czarnych Radom łącznie 88 punktów, w tym 32 blokiem.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi

źródło: wksczarni.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-04-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved