Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Michał Mieszko Gogol na dłużej w PGE Skrze

Michał Mieszko Gogol na dłużej w PGE Skrze

fot. plusliga.pl

Po przedwcześnie zakończonym sezonie 2019/2020 kluby PlusLigi powoli zaczęły budować składy na kolejne rozgrywki. Jak na razie plusligowcy skupiają się na przedłużaniu umów i tak jest też w PGE Skrze. Wiadomo już, że na kolejne dwa sezony w Bełchatowie zostaje trener Michał Mieszko Gogol.

Gogol został szkoleniowcem PGE Skry przed sezonem 2019/2020. Pod jego wodzą drużyna zakończyła rozgrywki na trzecim miejscu. – Jako drużyna jesteśmy rozczarowani, że nie dano nam walczyć w ostatecznej części sezonu, bo przez te wszystkie miesiące przygotowywaliśmy się do tych najważniejszych spotkań, czyli play-offów i finału Pucharu Polski – mówił Gogol, któremu marzył się tytuł mistrzowski oraz zdobycie krajowego Pucharu.Wizja prowadzenia zespołu przez Gogola okazała się trafna. Dlatego zarząd klubu wspólnie ze szkoleniowcem zdecydowali się przedłużyć kontrakt o kolejne dwa lata. – Rozmowy prowadziliśmy już w trakcie trwania rundy zasadniczej. Zgadzamy się wspólnie co do drogi, jaką chcemy iść razem. Stąd nasza decyzja o przedłużeniu kontraktu. Chcemy budować stabilność i wizję wspólnej pracy nie tylko przez pryzmat jednego roku. Dlatego łącznie trener będzie z nami pracował przez kolejne dwa lata – powiedział Konrad Piechocki, prezes zarządu KPS Skra Bełchatów S.A.

Bardzo się cieszę, że przedłużyliśmy umowę na kolejne dwa sezony. Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie i dziękuję za zaufanie. PGE Skra to ogromna marka i cieszę się, że klub jest zadowolony ze współpracy w poprzednim sezonie. Jestem dumny, że PGE Skra stawia na Polaków, na cały polski sztab. Jesteśmy tak naprawdę jedną z nielicznych drużyn z czołówki, która ma w sztabie tylko Polaków. Ja czuję się w Bełchatowie bardzo dobrze. Klub jest fantastycznie zorganizowany i możemy się skupić tylko na tym, by jak najlepiej grać w siatkówkę. Po poprzednim sezonie mamy jednak poczucie niedokończonej pracy i jest to bodziec do kolejnych wyzwań. Wierzę, że wspólnie będziemy sięgać po same sukcesy – powiedział Gogol.

Gogol już ma wstępnie przygotowany plan przygotowań do sezonu PlusLigi 2020/2021 i w momencie, gdy będzie to możliwe, drużyna rozpocznie treningi w hali Energia.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-04-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved