Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Michal Mašek nadal będzie prowadził ŁKS

Michal Mašek nadal będzie prowadził ŁKS

Wicemistrz Polski, ŁKS Commercecon Łódź, rozpoczął budowanie drużyny na nowy sezon. Jedna z pierwszych decyzji dotyczyła sztabu szkoleniowego. – Zarówno Michal Mašek, jak i Bartłomiej Bartodziejski nadal będą pracowali z drużyną – zapewnia prezes klubu, Hubert Hoffman. Dla słowackiego szkoleniowca będzie to już trzeci sezon w ŁKS-ie.

Michal Mašek trafił do ŁKS-u w listopadzie 2016 roku, gdy z klubem po porażce w inauguracyjnym spotkaniu ekstraklasy z Budowlanymi Toruń pożegnał się Maciej Bartodziejski. Słowacki szkoleniowiec pracę rozpoczął niezwykle efektownie, od dwóch zwycięstw z faworytami (3:2 z Impelem Wrocław i 3:1 w wyjazdowym spotkaniu z MKS-em Dąbrowa Górnicza). Ostatecznie ŁKS Commercecon Łódź w swoim pierwszym sezonie po wielu latach w ekstraklasie zajął 6. miejsce. Ten wynik był pewnego rodzaju miłą niespodzianką, jaką beniaminek sprawił swoim kibicom.Michal Mašek w drugim sezonie z łódzkim zespołem długo liderował w tabeli Ligi Siatkówki Kobiet, ostatecznie zajmując na koniec rundy zasadniczej trzecie miejsce. Sezon zakończył udziałem w finale Pucharu Polski oraz tytułem wicemistrza kraju, spełniając przedsezonowe założenia. Nic więc dziwnego, że w klubie postawiono znów na niego. – Michal przed przyjściem do ŁKS-u miał bardzo dobrych nauczycieli i teraz mógł się w Łodzi rozwinąć. Pracuje sumiennie na swoją markę – stwierdził Hubert Hoffman w wywiadzie dla Expressu Ilustrowanego. Wraz z trenerem w ŁKS-ie pozostanie również jego asystent, Bartłomiej Bartodziejski.

Już przed końcem sezonu było wiadomo, że skład łódzkiej drużyny po sezonie może ulec zmianie. Pierwszą informacją była wiadomość o zakończeniu kariery sportowej przez kapitan zespołu, Katarzynę Sielicką. Wychowanka ŁKS-u może jednak zostać w klubie, chociaż już w innej roli. Pozostanie w klubie zapowiedziała już libero, Krystyna Strasz. Co do informacji o przyszłości pozostałych zawodniczek trzeba jeszcze trochę poczekać.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-05-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved