Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Michał Kubiak wraca do treningów po kontuzji

Michał Kubiak wraca do treningów po kontuzji

Michał Kubiak jest już zdrowy i wznowił treningi z drużyną Panasonic Panthers. Kapitan polskiej kadry wyleczył już naderwany mięsień łydki i być może zagra w sobotnim meczu ligowym przeciw Gosei Trefuerza.

Jestem na łączach z doktorem naszej reprezentacji Janem Sokalem. Od początku wszystko z nim konsultowałem. Wysłałem mu wyniki rezonansu magnetycznego. Stwierdził, że nie ma dramatu. I rzeczywiście, niedługo wracam na boisko – mówił jeszcze przed świętami Michał Kubiak „Przeglądowi Sportowemu”.Kapitan Biało-Czerwonych pod koniec listopada nie dokończył meczu przeciw Tokyo FC, ponieważ naderwał mięsień łydki. Japończycy dobrze zaopiekowali się Kubiakiem i po kontuzji nie ma już śladu.

Na pewno nie będę spieszył się z powrotem do gry. Na mnie takie rzeczy goją się jak na psie – nie krył optymizmu nasz siatkarz i faktycznie jego słowa się sprawdziły.

Nasz skrzydłowy może już skakać, trenuje z zespołem i być może w sobotę zagra w ligowym meczu przeciw Gosei Trefuerza. Panasonic Panthers są liderem japońskiej V Premier League mają na koncie 10 zwycięstw w 12 rozegranych meczach, choć ostatnio przegrali starcie z Torray Arrows (0:3). Strzały plasują się w tabeli tuż za Panterami.

Artykuł dostępny w serwisie Onet.pl

źródło: eurosport.onet.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-01-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved