Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Michał Kubiak przedłużył kontrakt z Panasonic Panthers?

Michał Kubiak przedłużył kontrakt z Panasonic Panthers?

fot. LUMIKA Anna Klepaczko

Michał Kubiak nie może na pewno narzekać na brak propozycji. Kapitana reprezentacji Polski chętnie widziałyby w swoich szeregach chociażby czołowe włoskie drużyny.  Jak poinformował portal volleyball.it,  będą musiały one jednak obejść się smakiem.  Lider biało-czerwonych miał podpisać nowy dwuletni kontrakt ze swoim obecnym pracodawcą.

 Kubiak barwy Panasonic Panthers reprezentuje od 2016 roku i zdaniem włoskiego portalu pozostanie w tym klubie jeszcze przynajmniej dwa sezony. Michał Kubiak jest czołową postacią tej drużyny, zdobył z nią w ubiegłym sezonie mistrzostwo kraju i turniej Kurowashiki. W 2017 roku  Kubiak wywalczył Puchar Cesarza.  Przed wyjazdem do Japonii polski lewoskrzydłowy występował m.in. w  Halkbanku Ankara, Jastrzębskim Węgiel, AZS-ie Politechnika Warszawska, Pallavolo Padwa i Hapoelu Kirjat Atta. W 2018 roku na moment został wypożyczony także do Beijing Volleyball i pomógł tej ekipie w wywalczeniu wicemistrzostwa Chin.

Jeżeli informacje o podpisaniu umowy w Japonii się potwierdzą, będzie to kolejny dowód, że Kubiak doskonale odnalazł się w Azji. Zainteresowanie ze strony innych czołowych klubów, nie tylko z Serie A, tej klasy zawodnikiem jednak nie może dziwić. W tym sezonie „Pantery” także spisują się dobrze i są liderem tabeli.

 

 

 

źródło: inf. własna, volleyball.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-02-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved