Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Michał Kubiak na liście życzeń Azimut Modena

Michał Kubiak na liście życzeń Azimut Modena

fot. LUMIKA Anna Klepaczko

Michał Kubiak od 2016 roku broni barw Panasonic Panthers, jednak w Europie o nim nie zapomniano. Przyjmujący, który w ubiegłym roku poprowadził reprezentację Polski do obrony tytułu mistrza świata, znalazł się na liście życzeń Azimut Modena. Kubiak grał już we Włoszech w sezonie 2009/2010, kiedy bronił barw Volley Padwa. Swoją pozycję zbudował jednak w kolejnych latach, grając w Jastrzębskim Węglu, Halkbanku Ankara i Panasonic Panthers. 30-latek w 2018 roku poprowadził reprezentację Polski do obrony tytułu mistrza świata.

 Jego usługami wciąż zainteresowane są europejskie potęgi. Ostatnio jest łączony z Azimutem Modena, w którym występuje inny Polak Bartosz Bednorz. Przyjmujący w ostatnim czasie robi furorę na włoskich parkietach.

Czy doczekamy się polskiego duetu przyjmujących w barwach czwartego klubu Serie A1? Gian Luca Pasini na łamach gazzetta.it poinformował o transferowych planach zespołu z Modeny, który chciałby uzbroić się na tegoroczne play-offy, jednak myśli także o przyszłej kampanii.

Wiele mówi się o powrocie Earvina N’Gapetha, jednak Francuz na dobre zadomowił się już w Kazaniu. Pod uwagę bierze się także kandydatury Matthew Andersona oraz Kevina Tillie – Francuz ma być już w zaawansowanym stopniu negocjacji i być może dołączy do zespołu po sezonie zasadniczym. Potencjalny transfer Kubiaka miałby dojść do skutku dopiero latem.

Przypomnijmy, że w zespole z Modeny z powodzeniem występuje Bartosz Bednorz. Czy doczekamy się polskiego duetu?

źródło: polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-02-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved