Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Michał Kędzierski: Zagraliśmy bardzo słaby mecz

Michał Kędzierski: Zagraliśmy bardzo słaby mecz

Siatkarze Cerradu Enei Czarnych Radom nie mieli w piątek powodów do zadowolenia. Drużyna prowadzona przez Roberta Prygla przegrała z Asseco Resovią Rzeszów 1:3, notując tym samym trzecią porażkę z rzędu, która mocno komplikuję sytuację „Czarnych” w czołowej ósemce PlusLigi. – Myślę, że był to jeden z naszych gorszych meczów w sezonie – krótko spotkanie ocenił Michał Kędzierski.

Radomianie przybywali do Rzeszowa z zamiarem powrotu na zwycięską ścieżkę. W pierwszym secie przyjezdni realizowali swój plan, wychodząc na prowadzenie w meczu. Później warunki gry dyktowała jednak Resovia, która ostatecznie nie pozwoliła sobie na stratę punktów. Po pojedynku wyraźnie zawiedziony wynikiem był Michał Kędzierski. – Zagraliśmy bardzo słaby mecz. Nie tego oczekiwaliśmy, byliśmy na to spotkanie mocno nastawieni, gdyż wiedzieliśmy, jaka jest sytuacja w tabeli. Niestety nie wyszło. Myślę, że był to jeden z naszych gorszych meczów w sezonie – ocenił siatkarz.

Obecnie „Czarni” znów mają kryzys formy, czego dowodem są trzy porażki z rzędu. Okazuje się, że brak oczekiwanych rezultatów dość mocno wpływa na zawodników. – Pewnie, ze trzy porażki z rzędu się odkładają. W ogóle tego nie zakładaliśmy i nie myśleliśmy, że tak może się zdarzyć. Przegraliśmy z zespołem plasującym się niżej od nas w tabeli. Resovia była jednak lepsza. Myślę, że zagrali jedno ze swoich lepszych spotkań. Na pewno ich postawa wyglądała dużo lepiej niż nasza, więc zwycięstwo dla nich zasłużone – stwierdził Kędzierski.

Teraz przed radomianami prawie miesiąc przerwy od spotkania PlusLigi. Zdaniem rozgrywającego długa pauza powinna dobrze wpłynąć na całą drużynę. – W naszej sytuacji przerwa świąteczna może pomóc. Graliśmy bardzo dużo meczów, więc przyjdzie czas na spokojny trening, spokojne święta i czas na to, by wszystko przemyśleć – powiedział podopieczny Roberta Prygla.

źródło: polsatsport.pl