Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Michał Gogol: Widzę duże zaangażowanie chłopaków

Michał Gogol: Widzę duże zaangażowanie chłopaków

fot. indykpolazs.pl

Na zakończenie 2018 roku Indykpol AZS Olsztyn zagra z GKS-em Katowice. – Myślę, że czeka nas fajny, emocjonujący mecz. Nie będzie to łatwy mecz i trzeba to sobie powiedzieć wprost, szczerze. Z perspektywy AZS-u to na pewno będzie trudne spotkanie, ale wierzę, że ambitną, dobrą siatkówką jesteśmy w stanie przeciwstawić się GKS-owi i walczyć o punkty – stwierdził przed meczem Michał Mieszko Gogol.

Akademicy w piątek podejmą drużynę z Katowic. Olsztynianie będą chcieli zrewanżować się GKS-owi za porażkę na inaugurację PlusLigi, w której przegrali 1:3. Dla siatkarzy z Olsztyna będzie to pierwszy mecz pod wodzą nowego szkoleniowca – Michała Mieszko Gogola. – Jak drużyna przyjęła, to trzeba zapytać chłopaków. Ja się czuję bardzo dobrze. Widzę duże zaangażowanie chłopaków, dużą chęć pracy, współpracy. To też daje mi dodatkowe bodźce do pracy i dodatkową motywację – przyznał trener AZS-u Olsztyn. – Myślę, że czeka nas fajny, emocjonujący mecz. Nie będzie to łatwy mecz i trzeba to sobie powiedzieć wprost, szczerze. Z perspektywy AZS-u to na pewno będzie trudne spotkanie, ale wierzę, że ambitną, dobrą siatkówką jesteśmy w stanie przeciwstawić się GKS-owi i walczyć o punkty – dodał Gogol.Na półmetku fazy zasadniczej Indykpol AZS Olsztyn z czternastoma punktami zajął 9. miejsce. GKS zgromadził o dwa punkty mniej i uplasował się na 11. lokacie. – Drużyna grająca bardzo fizyczną siatkówkę, potrafi bardzo mocno i regularnie zagrywać. Bardzo dobry atakujący Karol Butryn, zawodnik, który potrafi przełamywać ręce bloku. Przy tym nieźle blokująca drużyna, zwłaszcza jeśli postawi stabilny dwublok, trójblok. W ogóle są groźni na siatce. Mają swoje problemy w przyjęciu i to jest coś, co na pewno będziemy chcieli wykorzystać i szukać swoich szans w kontrataku – scharakteryzował najbliższych rywali trener AZS-u.

Gogol nie miał zbyt wiele czasu na pracę z zespołem. Dopiero w piątek, 21 grudnia akademicy odbyli pierwszy trening z nowym szkoleniowcem. – Zmieniamy troszkę nasz styl gry, zmieniamy system. Zaczęliśmy pracę od zdiagnozowania sytuacji, gdzie możemy szybko zrobić coś lepiej. Wydaje mi się, że obraliśmy w tej chwili taką drogę, która jest słuszna. Czeka nas na pewno dużo pracy, ale bardzo przyjemnie się pracuje z tą grupą ludzi – zakończył Gogol.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-12-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved