Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Michał Filip wraca do gry

Michał Filip wraca do gry

fot. Klaudia Piwowarczyk

Po 110 dniach przerwy od reprezentowania barw Cerrad Czarnych Radom do gry powraca Michał Filip. Atakujący drużyny WKS-u znajdzie się w kadrze meczowej na najbliższy, piątkowy (23 marca) pojedynek w hali MOSiR-u z Cuprum Lubin.

3 grudnia podczas wyjazdowego pojedynku z Cuprum Lubin złamania kości śródstopia nabawił się atakujący Cerrad Czarnych Radom, Michał Filip. Kontuzja okazała się na tyle poważna, że 24-letni zawodnik musiał przejść nie tylko operację, ale przede wszystkim długą rehabilitację.Podczas przedmeczowej konferencji prasowej trener Robert Prygiel zapowiedział zgromadzonym dziennikarzom, że popularny „Bicek” znajdzie się w kadrze meczowej na najbliższy pojedynek z Cuprum Lubin, który rozegrany zostanie już w najbliższy piątek (23 marca) w hali MOSiR-u. – Michał już od kilku tygodni trenuje z zespołem i podczas naszego najbliższego pojedynku będzie w protokole meczowym. Mamy nadzieję, że jeszcze w tym sezonie będzie miał okazję zagościć na boisku i zdobywać punkty dla naszego klubu. Michał kontuzji nabawił się dokładnie 3 grudnia podczas meczu z Lubinem i teraz wraca do składu na mecz właśnie z drużyną z Lubina – powiedział Robert Prygiel, szkoleniowiec Cerrad Czarnych Radom.

Warto zaznaczyć, że od początku obecnego sezonu PlusLigi Cerrad Czarni Radom z powodów kontuzji nie mieli szansy na rozegranie żadnego spotkania w pełnym zestawieniu. W meczu z Cuprum Lubin sztab trenerski po raz pierwszy w tym sezonie będzie miał do dyspozycji całą kadrę drużyny.

źródło: czarni.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-03-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved