Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Michał Filip wraca do gry

fot. Klaudia Piwowarczyk

Po 110 dniach przerwy od reprezentowania barw Cerrad Czarnych Radom do gry powraca Michał Filip. Atakujący drużyny WKS-u znajdzie się w kadrze meczowej na najbliższy, piątkowy (23 marca) pojedynek w hali MOSiR-u z Cuprum Lubin.

3 grudnia podczas wyjazdowego pojedynku z Cuprum Lubin złamania kości śródstopia nabawił się atakujący Cerrad Czarnych Radom, Michał Filip. Kontuzja okazała się na tyle poważna, że 24-letni zawodnik musiał przejść nie tylko operację, ale przede wszystkim długą rehabilitację.Podczas przedmeczowej konferencji prasowej trener Robert Prygiel zapowiedział zgromadzonym dziennikarzom, że popularny „Bicek” znajdzie się w kadrze meczowej na najbliższy pojedynek z Cuprum Lubin, który rozegrany zostanie już w najbliższy piątek (23 marca) w hali MOSiR-u. – Michał już od kilku tygodni trenuje z zespołem i podczas naszego najbliższego pojedynku będzie w protokole meczowym. Mamy nadzieję, że jeszcze w tym sezonie będzie miał okazję zagościć na boisku i zdobywać punkty dla naszego klubu. Michał kontuzji nabawił się dokładnie 3 grudnia podczas meczu z Lubinem i teraz wraca do składu na mecz właśnie z drużyną z Lubina – powiedział Robert Prygiel, szkoleniowiec Cerrad Czarnych Radom.

Warto zaznaczyć, że od początku obecnego sezonu PlusLigi Cerrad Czarni Radom z powodów kontuzji nie mieli szansy na rozegranie żadnego spotkania w pełnym zestawieniu. W meczu z Cuprum Lubin sztab trenerski po raz pierwszy w tym sezonie będzie miał do dyspozycji całą kadrę drużyny.

źródło: czarni.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-03-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved