Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Michał Filip na kolejne dwa lata związał się z Czarnymi

Michał Filip na kolejne dwa lata związał się z Czarnymi

fot. Klaudia Piwowarczyk

Kolejny zawodnik zdecydował się pozostać w drużynie Cerrad Czarnych Radom. Po Dejanie Vinciciu oraz Tomku Fornalu swój kontrakt z radomskim klubem przedłużył atakujący Michał Filip. Popularny „Bicek” związał się umową na dwa kolejne sezony.

Michał Filip pozostaje w Cerrad Czarnych Radom. Atakujący podpisał dwuletni kontrakt z radomskim zespołem, który ważny będzie do sezonu 2019/2020. – W tym sezonie Michał nie miał szansy zademonstrować w pełni swoich możliwości. Niestety przeszkodziła w tym pechowa kontuzja z początku grudnia 2017 roku, która wykluczyła go z kolejnych trzech miesięcy. Jesteśmy przekonani, że podpisany dwuletni kontrakt z Michałem sprawi, że zawodnik odwdzięczy się nam wszystkim dobrą grą i w przyszłym sezonie PlusLigi pokaże swoją wartość w niejednym meczu – powiedział Robert Prygiel, szkoleniowiec Cerrad Czarnych Radom.Profesjonalną przygodę z siatkówką Michał Filip rozpoczął w swoim macierzystym klubie – Asseco Resovii Rzeszów, debiutując w PlusLidze w sezonie 2013/2014. Następnie atakujący trafił na kolejne trzy lata do stolicy Polski, reprezentując barwy AZS-u Politechniki Warszawskiej. – Bardzo się cieszę, że klub mi zaufał pomimo kontuzji, która wykluczyła mnie z większości spotkań oraz treningów. Wierzę, że pokażę w najbliższym sezonie na co mnie stać. Żadna ze stron nie będzie żałować tego kontraktu – powiedział atakujący Michał Filip.

Michał Filip urodził się 31 sierpnia 1994 roku i ma 197 cm wzrostu. W sezonie 2017/2018 zajął miejsce Bartłomieja Bołądzia, który pożegnał się z klubem Wojskowych po czterech latach gry.

źródło: wksczarni.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-04-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved