Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Michał Bąkiewicz: Ten mecz nam kompletnie nie wyszedł

Michał Bąkiewicz: Ten mecz nam kompletnie nie wyszedł

W bardzo kiepskim stylu siatkarze AZS-u Częstochowa zakończyli zmagania w rozgrywkach PlusLigi w 2016 roku. W ramach 16. kolejki PlusLigi podopieczni Michała Bąkiewicza zdecydowanie ulegli przed własną publicznością Cerrad Czarnym Radom 0:3 i wciąż pozostają na ostatnim miejscu w tabeli. Co może martwić sympatyków biało-zielonych, to nie tylko wynik, ale także kiepska postawa na boisku.

Powodów do radości nie miał z pewnością Michał Bąkiewicz, którego zespół kompletnie zawiódł, a przecież mógł rzutem na taśmę opuścić ostatnią lokatę w tabeli jeszcze w starym roku. Tak się jednak nie stało, a częstochowianie wyglądali mizernie na tle swoich rywali. – To był bardzo trudny dzień dla nas. Widać to było zresztą, że ten mecz kompletnie nam nie wyszedł. W szczególności ja mam dużo rzeczy do analizy, bo nie da się ukryć, że nie byliśmy dzisiaj w grze i zespół z Radomia nas po prostu zdominował. Nie było tutaj naszej siatkówki, poza nielicznymi fragmentami i to na pewno martwi – podkreśla trener AZS-u.O ile wcześniejsze przegrane mecze jak np. z PGE Skrą Bełchatów lub Cuprum Lubin były zacięte, emocjonujące i akademicy ocierali się o zdobycz punktową, tak w pojedynku z Czarnymi Radom nie mieli nic do powiedzenia. Śmiało można stwierdzić, że było to najsłabsze spotkanie AZS-u Częstochowa w tym sezonie. – To tak naprawdę drugi taki pojedynek w tym sezonie, że musimy siąść i przemyśleć sobie pewne rzeczy. Myślę, że zarówno to spotkanie, jak i ta inauguracja z Jastrzębskim Węglem nam kompletnie nie wyszła i musimy szybko wyciągnąć wnioski, porozmawiać też z chłopakami, pracować, być może jeszcze ciężej, aby grać na miarę swojego potencjału – mówi na koniec opiekun gospodarzy tego starcia.

W następnej kolejce to właśnie z Jastrzębskim Węglem na wyjeździe zmierzą się częstochowianie, a więc o zmazanie plamy po piątkowym blamażu będzie niezmiernie ciężko. W pierwszej części fazy zasadniczej jastrzębianie pokonali AZS bez straty seta.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-12-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved