Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Memoriał Wagnera po raz piąty w Krakowie

Memoriał Wagnera po raz piąty w Krakowie

fot. Tomasz Tadrała

W sierpniu odbędzie się XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera. Mecze rozgrywane będą w TAURON Arenie Kraków, a stolica Małopolski już po raz piąty będzie miastem-gospodarzem najlepszego towarzyskiego turnieju siatkarskiego na świecie.  Na razie wiadomo, że oprócz reprezentacji Polski w rywalizacji udział wezmą Brazylijczycy.– Dzięki fantastycznemu wsparciu władz samorządowych miasta Krakowa będziemy mieli mały jubileusz, bo nasz turniej już po raz piąty zostanie rozegrany w tak wyjątkowym miejscu, jakim jest Kraków. Jestem przekonany, że supernowoczesna TAURON Arena Kraków, najlepsi siatkarze na świecie oraz najlepsi na świecie polscy kibice to recepta na sukces i niezapomniany turniej – podkreśla Jerzy Mróz, prezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera.

Przypomnijmy, że XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera rozpocznie się w czwartek 1 sierpnia i potrwa do soboty 3 sierpnia 2019 roku. Tuż po nim Polacy zagrają o przepustkę do igrzysk olimpijskich w Tokio z Francją, Słowenią i Tunezją, a turniej będzie rozgrywany w Gdańsku. Oznacza to, że memoriał będzie ostatnim sprawdzianem biało-czerwonych przed walką o igrzyska, która ruszy już 9 sierpnia.

W tegorocznym Memoriale Huberta Jerzego Wagnera zagra najlepsza siatkarska reprezentacja XXI wieku. Brazylijczycy potwierdzili swój udział w najlepszym na świecie turnieju towarzyskim i chcą przy wspaniałej polskiej publiczności zmierzyć się z biało-czerwonymi.

W tym momencie oczywiście obok biało-czerwonych swój udział oficjalnie potwierdziła drużyna Brazylii. Trwają ostatnie rozmowy nad ustaleniem kolejnych uczestników turnieju.

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-02-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved