Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Mecze finałowe Pucharu Krispol I ligi mężczyzn zaplanowano na grudzień

Mecze finałowe Pucharu Krispol I ligi mężczyzn zaplanowano na grudzień

fot. LUMIKA Anna Klepaczko

Znamy dokładny termin rozgrywania meczów o pierwszy, historyczny Puchar KRISPOL I ligi mężczyzn 2019. Spotkania pomiędzy BBTS Bielsko-Biała i Lechią Tomaszów Mazowiecki zostaną rozegrane 10 i 19 grudnia. Transmisję z drugiego meczu przeprowadzi Telewizja Polsat Sport.

Awans do ćwierćfinału Pucharu Polski wywalczyły dwie drużyny KRISPOL I ligi mężczyzn – BBTS Bielsko-Biała oraz Lechia Tomszów Mazowiecki. Bielszczanie w 3. rundzie turnieju pokonali Exact Systems Norwid Częstochowa, a tomaszowianie wygrali zacięty bój z SPS Chrobrym Głogów.Przypomnijmy, że tegoroczne rozgrywki Pucharu Polski zostały wzbogacone o dwa dodatkowe mecze, które rozegrają zwycięzcy 3. rundy Pucharu Polski. Odbędą się one w grudniu. Zwycięzca dwumeczu zainkasuje nagrodę pieniężną, a w styczniu oba zespoły zagrają w ćwierćfinale Pucharu Polski, gdzie zagrają z drużynami plusligowymi z miejsc 1-6 po rundzie zasadniczej.

Wspomniany dwumecz zostanie rozegrany 10 i 19 grudnia 2019 roku. Gospodarzem pierwszego spotkania będzie drużyna BBTS Bielsko-Biała. Natomiast drugiego Lechia Tomaszów Mazowiecki. Z drugiego pojedynku tych zespołów transmisję przeprowadzi Telewizja Polsat Sport. Oba mecze zaplanowano na godzinę 18.00.

Zwycięzcą Pucharu KRISPOL I ligi mężczyzn 2019 zostanie drużyna, która w 4. rundzie finałowej wygra większą liczbę meczów. Jeżeli po zakończeniu drugiego spotkania stan rywalizacji w meczach będzie wynosił 1:1 to, o wygraniu rywalizacji zadecyduje wygranie „złotego seta” do 15 punktów z dwoma punktami przewagi jednej z drużyn.

źródło: krispol1liga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn, Puchar Polski

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-11-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved