Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Mecz KFC Gwardia Wrocław z Chrobrym Głogów bez udziału publiczności

Mecz KFC Gwardia Wrocław z Chrobrym Głogów bez udziału publiczności

fot. krispol1liga.pl

Koronawirus coraz bardziej wpływa na sportowe rozgrywki nie tylko we Włoszech, ale i w Polsce. Spotkanie I ligi pomiędzy Gwardią Wrocław a Chrobrym Głogów odbędzie się bez udziału publiczności.

Wobec potwierdzonych przypadków zachorowań na koronawirusa we Wrocławiu wojewoda dolnośląski zdecydował się odwołać imprezy masowe na czas nieokreślony. Dotyczy to również sobotniego meczu KFC Gwardii Wrocław z SPS Chrobrym Głogów.Wojewoda dolnośląski Jarosława Obremski zorganizował konferencję prasową, na której ogłosił, że od wtorku wszystkie imprezy masowe w stolicy Dolnego Śląska zostały odwołane na czas nieokreślony. Wyjątkiem są wydarzenia sportowe, które mogą odbywać się przy pustych trybunach.

Wobec tego sobotnie spotkanie pomiędzy Gwardią Wrocław a Chrobrym Głogów musi się odbyć bez udziału publiczności. – Choć chcielibyśmy zagrać przed pełną halą naszych kibiców, rozumiemy, że zdrowie i bezpieczeństwo jest najważniejsze. Mamy też nadzieję, że kolejne spotkanie odbędzie się już przy pełnych trybunach. Pragniemy też poinformować, że wszyscy, którzy zakupili już bilety, otrzymają swoje środki z powrotem. Zwrot pieniędzy odbywa się poprzez platformę eventim – informują władze wrocławskiego klubu.

źródło: gwardiawroclaw.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-03-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved