Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Mecz gwiazd okiem Waldemara Wspaniałego

Mecz gwiazd okiem Waldemara Wspaniałego

fot. archiwum

Mecz gwiazd w hali Gdynia Arena przyniósł zarówno kibicom, jak i zawodnikom wiele emocji. Co o tym meczu sądzi Waldemar Wspaniały – były trener męskiej reprezentacji Polski, a podczas niecodziennego meczu w Gdyni trener drużyny gwiazd polskiej siatkówki?

Zdaniem Waldemara Wspaniałego na meczu nie zabrakło niczego. – Myślę, że tak jak chcieliśmy, tak się stało, była i zabawa, i rywalizacja. Było też trochę emocji, było sympatycznie, na tym polegają takie mecze. Te wszystkie elementy, o których mówiłem, trzeba poukładać. Trener wspomniał również o wysokim poziomie gry zawodników. – Oczywiście były niektóre sytuacje na poziomie najwyższym. Z drugiej strony [siatki – przyp. red.] było pięciu czy nawet sześciu zawodników, którzy jeszcze grają. Lee był na igrzyskach olimpijskich, Samica wciąż gra. U nas tych zawodników grających jest niewielu, ale były momenty dobrej gry świadczącej o klasie tych zawodników, kiedy byli na swoim najwyższym poziomie. Celowo na ten mecz się nikt nie przygotowywał. Z tamtej strony ludzie przyjechali z całego świata, wyszli pierwszy raz w takich składach i pokazali że można pograć, zrobić fajne widowisko.

Podczas meczu wystąpiły gwiazdy światowego formatu. W drużynie „reszty świata” pod czujnym okiem Andrei Anastasiego wystąpili między innymi Giba, Andrea Giani, David Lee, Nicola Grbić oraz Stephane Antiga. Z drugiej strony siatki można było zobaczyć Łukasza Kadziewicza, Sebastiana Świderskiego, Pawła Papke oraz kończącego karierę Pawła Zagumnego. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 (25:17, 18:25, 26:24) dla drużyny Polski. Organizatorzy spotkania zadbali o kibiców. Przed meczem każdy mógł podejść do swojego idola, zrobić zdjęcie czy poprosić o autograf. Atrakcji nie zabrakło również podczas meczu. Spotkanie urozmaiciły występy Cheerleader Flex Sopot oraz akrobatycznego trio. Już w niedzielę, 11 września, drużyny gwiazd polskich i zagranicznych rozegrają drugie spotkanie. Tym razem będzie można je obejrzeć w katowickim Spodku. Mecz rozpocznie się o godzinie 19:30.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2016-09-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved