Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Mateusz Siwicki wzmacnia Victorię Wałbrzych

Mateusz Siwicki wzmacnia Victorię Wałbrzych

fot. http://victoria.pwsz.com.pl/

W trakcie trwającego sezonu Mateusz Siwicki został wypożyczony do innego klubu. Środkowy będzie teraz grał w I-ligowej Victorii Wałbrzych, co ma pomóc mu w podniesieniu swoich umiejętności poprzez regularną grę.

 Mateusz Siwicki jest wychowankiem Łuczniczki Bydgoszcz i w minionym sezonie został włączony do seniorskiego składu. Środkowy nie miał jednak zbyt wielu szans na grę w PlusLidze, występował głównie w drużynie Młodej Ligi. W piątek Siwicki został wypożyczony do zespołu grającego w I lidze – Victorii Wałbrzych, gdzie środkowy będzie miał możliwość regularnej gry i podnoszenia swoich umiejętności. Jednocześnie Siwicki wesprze zespół z Bydgoszczy w rozgrywkach Młodej Ligi.

Siatkarze z Wałbrzycha nie najlepiej radzą sobie w trwającym sezonie I ligi. Bez zwycięstwa i z zaledwie 3 punktami na swoim koncie zamykają klasyfikację, a w poprzedniej kolejce wałbrzyszanie przegrali na wyjeździe z AGH Kraków 1:3. Ekipa z Dolnego Śląska i w najbliższym spotkaniu nie będzie miała łatwej przeprawy. W ramach 11. kolejki siatkarze na własnym terenie podejmą KPS Siedlce, który zajmuje aktualnie 3. miejsce w pierwszoligowej tabeli.

 

Zobacz również:
Wyniki i tabela I ligi mężczyzn

źródło: luczniczkabydgoszcz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-12-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved