Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Mateusz Piotrowski zostaje w MKS-ie Będzin

Mateusz Piotrowski zostaje w MKS-ie Będzin

fot. Klaudia Piwowarczyk

Mateusz Piotrowski to kolejny siatkarz, który w sezonie 2016/2017 będzie reprezentował barwy MKS-u Będzin. Dla niespełna 25-letniego atakującego będzie to już drugi rok spędzony w będzińskiej drużynie. – Bardzo się cieszę, że klub przedstawił mi konkretną ofertę, którą przyjąłem bez zastanowienia – powiedział o przedłużeniu kontraktu atakujący.

Projekt władz MKS-u zakłada budowę mocnego, perspektywicznego zespołu, pod wodzą doświadczonego trenera Stelio DeRocco. Jednym z zawodników mających stanowić o sile będzińskiej drużyny w nadchodzącym sezonie ponownie ma być Mateusz Piotrowski, znany z solidnych i dynamicznych ataków oraz zagrywek. – Bardzo się cieszę, że klub przedstawił mi konkretną ofertę, którą przyjąłem bez zastanowienia – powiedział atakujący. – Mam nadzieję, że przyszły sezon będzie zdecydowanie lepszy od poprzedniego, a w nim w pełni pokażę to, na co mnie naprawdę stać – dodał zawodnik.Piotrowski dołączył do zespołu z Będzina przed rokiem. Trafił tam po świetnym sezonie spędzonym w pierwszoligowym AZS-ie PWSZ Nysa. Z zespołem tym zdobył wówczas wicemistrzostwo I ligi, będąc bez wątpienia jednym z głównych autorów sukcesu nyskiej drużyny.

Przypomnijmy, że w ostatnich dniach do ekipy MKS-u Będzin dołączyli też: Krzysztof RejnoMichał Potera i Nathan Roberts. Kontrakt z klubem przedłużył natomiast Jakub Peszko.

źródło: mksbedzin.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-05-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved