Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Mateusz Mielnik nowym trenerem Ślepska Suwałki

Mateusz Mielnik nowym trenerem Ślepska Suwałki

fot. sport.moja-ostroleka.pl

Po pięciu latach do Suwałki i pierwszoligowego Ślepska wraca Mateusz Mielnik. To właśnie on na stanowisku pierwszego trenera zastąpi Dimę Skoryja. Umowa, którą klub z nowym trenerem podpisze jeszcze w tym tygodniu, będzie obowiązywała przez dwa sezony, czyli 2018/19 i 2019/20.

Dziękujemy Dimie za kawał dobrej roboty, jaką wykonał w naszym klubie, za serce, które wkładał w pracę z zespołem. Chcemy, żeby Dima pozostał w klubie i w rozmowach z nim będziemy szukali rozwiązania, które usatysfakcjonuje obie strony. Wierzę, że takie znajdziemy – twierdzi Wojciech Winnik, prezes Ślepska.Historia zatoczyła koło i tak się ułożyło, że po pięciu latach wracam do Ślepska – mówi Mateusz Mielnik.Rozmowy z prezesem Wojciechem Winnikiem w sprawie mojego przejścia do Ślepska trwały długo, ale ustaliliśmy szczegóły kontraktu i lada dzień go popiszemy. Dla mnie jest to kolejny krok do przodu na trenerskiej drodze. Wierzę, że jest to także dobre rozwiązanie dla Ślepska, bowiem zarówno klub, jak i ja mamy duże ambicje i zrobimy wszystko żeby je zrealizować. Mam wizję zespołu, ale na razie nie chcę o tym mówić. Na dziś całą uwagę koncentruję na pracy z NET-em Ostrołęka, z którym chciałbym awansować do pierwszej ligi. Jesteśmy na dobrej drodze, ale przed nami jeszcze najtrudniejsze mecze. I to jest dziś mój priorytet…

Mateusz Mielnik ur. 24.09.1986 w Tomaszowie Lubelskim jako zawodnik występował na pozycji rozgrywającego w BBTS-ie Bielsko-Biała. Ukończył studia na AWF-ie w Krakowie oraz staż trenerski w ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle. Był drugim trenerem w Wandzie Kraków, z którą awansował z II do I ligi, Ślepsku Suwałki, a także plusligowych BBTS-ie Bielsko-Biała i AZS-ie Częstochowa. Przez ostatnie dwa sezony prowadził II-ligowy NET Ostrołęka, z którym aktualnie walczy o awans do I ligi.

źródło: slepsksuwalki.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-04-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved