Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Mateusz Łysikowski przyjmującym beniaminka

Mateusz Łysikowski przyjmującym beniaminka

fot. FIVB

Kolejny nowy zawodnik zasilił szeregi beniaminka I ligi mężczyzn. Do ZAKSY Strzelce Opolskie dołączył Mateusz Łysikowski. Dla przyjmującego to powrót do zespołu, ponieważ kilka lat temu reprezentował barwy UKS-u Strzelce Opolskie. – Na przestrzeni lat klub bardzo się rozwinął co było tez ważnym aspektem jeśli chodzi o wybór klubu. Mam nadzieję, że w nadchodzącym sezonie dostarczymy mnóstwa emocji kibicom, do zobaczenia – przyznał Mateusz Łysikowski.

Kolejne pierwszoligowe zespoły odkrywają karty przed nadchodzącym sezonem. ZAKSĘ Strzelce Opolskie po awansie na zaplecze PlusLigi wciąż prowadzić będzie Roland Dembończyk. W drużynie pozostali przyjmujący Grzegorz Wójtowicz i Krzysztof Zapłacki, atakujący Maciej Walczak, środkowi Markus Kosian i Maciej Wóz oraz libero Damian Pilichowski. Pierwszym nowym nabytkiem został natomiast Szymon Bereza. Rozgrywający w ostatnim sezonie reprezentował barwy Olimpii Sulęcin.Kolejnym nowym siatkarzem w szeregach beniaminka został Mateusz Łysikowski. Przyjmujący do Strzelec Opolskich przybył z BBTS-u Bielsko-Biała. Dla tego zawodnika jest to powrót do zespołu, bowiem kilka lat temu reprezentował barwy UKS-u Strzelce Opolskie. Za czasów strzeleckiego UKS, już wtedy pod wodzą Rolanda Dembończyka, dał się poznać również jako doskonały siatkarz plażowy. Występował w kadrze do lat 21 na mistrzostwach świata. Jednak doskonale radził sobie – zarówno na piachu, jak i w hali – już wcześniej, w swoim pierwszym klubie – w Siatkarzu Beskid Skoczów.

Bardzo się cieszę, że będę reprezentował w nadchodzącym sezonie ZAKSĘ Strzelce Opolskie. Klub ten ma dla mnie sentyment, ponieważ tutaj zacząłem swoja seniorską karierę (za czasów UKS, już po porozumieniu z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle – przyp. red.). Na przestrzeni lat klub bardzo się rozwinął co było tez ważnym aspektem jeśli chodzi o wybór klubu. Mam nadzieję, że w nadchodzącym sezonie dostarczymy mnóstwa emocji kibicom, do zobaczenia – przyznał Mateusz Łysikowski.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi mężczyzn

źródło: opr. własne, zaksastrzelce.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-06-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved