Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Mateusz Grabda: Zagraliśmy na poziomie, którego oczekuję

Mateusz Grabda: Zagraliśmy na poziomie, którego oczekuję

fot. krispol1liga.pl

KPS Siedlce przełamał swoją niemoc w 9. kolejce KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn. Siedlczanie pokonali przed własną publicznością BBTS Bielsko-Biała 3:0 i odnieśli pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. – Zagraliśmy naprawdę bardzo dobre spotkanie, w końcu na poziomie, którego oczekuję od swoich graczy – powiedział Mateusz Grabda, trener KPS-u.

Zespół z Siedlec początku sezonu KRISPOL 1. Ligi nie mógł zaliczyć do udanych. Siedlczanie pomimo dobrej gry nie potrafili w końcówkach przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę. Przełamanie przyszło dopiero w 9. kolejce. Przed własną publicznością dość pewnie pokonali BBTS Bielsko-Biała 3:0. – Bardzo cieszą trzy punkty. Powtarzałem praktycznie w każdym wywiadzie, że potrzebujemy tych punktów jak wody do życia. Zagraliśmy naprawdę bardzo dobre spotkanie, w końcu na poziomie, którego oczekuję od swoich graczy. Wielokrotnie powtarzałem, że wszystko jest jednym wielkim procesem i kiedyś przyjdzie mecz, że chłopaki pokażą prawdziwą siatkówkę. Zrobili to właśnie w sobotę. Pokazali się z bardzo dobrej strony, grając przeciwko solidnej drużynie jaką jest BBTS Bielsko-Biała – powiedział Mateusz Grabda, trener KPS-u Siedlce.Szkoleniowiec po sobotnim meczu chwalił całą drużynę, a w szczególności Wiktora Nowaka, rozgrywającego zespołu z Siedlec. – Bardzo dobre prowadzenie gry przez Wiktora Nowaka oraz wysoka skuteczność w ataku po przyjęciu pokazały, że ci młodzi gracze mogą walczyć z każdym. To zwycięstwo dało nam przede wszystkim dużo wiary we własne umiejętności, a także mam nadzieję pewności siebie. Jest to mały krok do czegoś wielkiego – podkreślił trener KPS-u Siedlce. I dodał na koniec – Życzę sobie i zawodnikom więcej takich kroczków i tylu radości, jak po ostatnim spotkaniu.

W 10. kolejce siedlczanie powalczą o kolejne punkty już na wyjeździe. W sobotę zagrają z Exact Systems Norwid Częstochowa. Początek spotkania o godzinie 17.00.

źródło: krispol1liga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-11-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved