Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Mateusz Grabda trenerem KPS-u Siedlce

Mateusz Grabda trenerem KPS-u Siedlce

fot. 1liga.pls.pl

Były trener siatkarzy Buskowianki Kielce Mateusz Grabda znalazł nową pracę. W nadchodzącym sezonie poprowadzi siódmy zespół poprzednich rozgrywek w I lidze KPS Siedlce. Zastąpi tam doświadczonego Witolda Chwastyniaka, który przeniósł się do grającej o szczebel niżej Avii Świdnik.

KPS Siedlce to klub z tradycjami i wierzę, że stworzymy zespół, który będzie w stanie powalczyć o najwyższe cele w I lidze. Ja w dalszym ciągu chcę się rozwijać, bo cały czas jestem młodym szkoleniowcem, ale wierzę, że doświadczenie, które zdobyłem w Kielcach pod okiem m.in. trenera Dariusza Daszkiewicza, będzie procentować – powiedział Radiu Kielce Mateusz Grabda. Dla 31-letniego szkoleniowca będzie to dopiero druga samodzielna praca w seniorskiej siatkówce. Obecnie Mateusz Grabda jest asystentem Michała Bąkiewicza w reprezentacji Polski do lat 21, która w Cetniewie przygotowuje się do mistrzostw świata. Turniej w Bahrajnie rozpocznie się 18 lipca.

Jak już informowaliśmy, po 12 latach w Kielcach przestał istnieć ligowy zespół seniorów. Stowarzyszenie KPS Kielce, które jest w likwidacji nie zgłosiło drużyny do rozgrywek na zapleczu PlusLigi.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi mężczyzn

źródło: Radio Kielce

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-07-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved