Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Mateusz Czunkiewicz: Taryfy ulgowej nie będzie

Mateusz Czunkiewicz: Taryfy ulgowej nie będzie

fot. Katarzyna Antczak

Już w sobotę zmierzą się ze sobą Łuczniczka Bydgoszcz i Lotos Trefl Gdańsk. Zarówno dla bydgoszczan, jak i gdańszczan ten sezon jest co najmniej nieudany. Dlatego też dla obu zespołów to spotkanie będzie bardzo ważne.

Łuczniczka w tym sezonie zdołała wygrać jedynie pięć z dwudziestu sześciu spotkań. Dla gdańszczan ten sezon również nie jest udany, ponieważ w zasadzie podopieczni trenera Andrei Anastasiego mogą zostać pokonani przez każdego. Dlatego też swojej szansy w tym meczu na pewno będą szukać bydgoszczanie. – Sytuacja jest zła i musimy gdzieś urwać punkty. Mam nadzieję, że będzie to w naszej hali, w starciu z Lotosem Treflem. Gdańszczanie na pewno są w naszym zasięgu. Będziemy robić wszystko, żeby z nimi wygrać – powiedział w rozmowie z Dziennikiem Bałtyckim Igor Yudin.Obie drużyny będą chciały przede wszystkim sprawić ewentualną wygraną radość swoim kibicom, którzy są spragnieni triumfów ich ulubionej ekipy. Jednak należy także zauważyć, że w tym momencie Lotos Trefl gra już o tzw. przysłowiową pietruszkę, co może wpływać na obniżenie motywacji do walki. – Na pewno nie ma u nas problemów z motywacją. Zresztą myślę, że to w każdym meczu widać na boisku. A do Bydgoszczy jedziemy z jasnym celem: chcemy przywieźć do Gdańska trzy punkty – zaznaczył Damian Schulz.

Ta rywalizacja będzie szczególna przede wszystkim dla Mateusza Czunkiewicza, który występuje w barwach Łuczniczki na zasadzie wypożyczenia właśnie z gdańskiego zespołu. – Cieszę się, że jest to kolejne spotkanie przeciwko gdańskiej drużynie, w którym będę mógł wystąpić. Pierwsze nie było dla nas korzystne, ale mam nadzieję, że na własnym terenie powalczymy i zdobędziemy cenne punkty. Taryfy ulgowej dla kolegów z Gdańska nie przewiduję. Wręcz przeciwnie, będę chciał pokazać się jak najlepiej i wygrać to spotkanie, nawet za trzy punkty – zakończył młody libero.

Kto będzie mistrzem Polski w 2017 roku?

zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

źródło: Dziennik Bałtycki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-03-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved