Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Mateusz Bieniek: Liczę na miłe zaskoczenie

Mateusz Bieniek: Liczę na miłe zaskoczenie

fot. Katarzyna Antczak

Mateusz Bieniek z powodu kontuzji nie może być pewny występu na rozpoczynających się już w czwartek mistrzostwach Europy. We wtorek środkowy reprezentacji Polski przejdzie badania i zapadnie ostateczna decyzja odnośnie jego występu w najważniejszej imprezie sezonu. Sam zawodnik na nic się nie nastawia.

Jan Sokal, lekarz kadry narodowej, tak mówił niedawno na łamach strony PZPS-u o kontuzji Bieńka: – Nastąpiło uszkodzenie drugiego stopnia więzadła skokowo-strzałkowego przedniego, uszkodzenie mięśnia prostownika długiego palców i troczka prostowników. Do urazu doszło w sobotę, Mateusz Bieniek opadając po bloku, stanął na stopie kolegi i doszło o kontuzji. – Zderzyłem się bardzo niefortunnie. Zabolało jak to przy skręceniu – opowiada zawodnik na łamach „Przeglądu Sportowego”. – Głównie pracuję z fizjoterapeutami, którzy wykonują świetną robotę – dodaje.

We wtorek środkowy reprezentacji Polski przejdzie badanie USG, po którym zapadnie decyzja, czy zagra on na mistrzostwach Europy. – Nie chcę się na nic nastawiać ani zapeszać. Liczę na miłe zaskoczenie – przyznaje Bieniek. W Spale jest już powołany awaryjnie Andrzej Wrona. Mecz inauguracyjny mistrzostw Starego Kontynentu zostanie rozegrany w czwartek na Stadionie Narodowym w Warszawie, rywalami będą Serbowie.źródło: inf. własna, przegladsportowy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Mistrzostwa Europy, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-08-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved