Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Martyna Grajber dłużej w Budowlanych

Martyna Grajber dłużej w Budowlanych

fot. Mirosław Stroński

Drużyna Budowlanych Łódź w minionym sezonie rozgrywek Orlen Ligi uplasowała się na piątym miejscu. Klub będzie mieć szansę gry w europejskich pucharach, ale jak na razie skupia się na budowaniu składu na nowy sezon. Władze Budowlanych chcą utrzymać większą jego część, a ostatnio przedłużyły kontrakt z młodą przyjmującą – Martyną Grajber.

Martyna Grajber w zakończonym niedawno sezonie zagrała w barwach Budowlanych Łódź w 78 setach, zdobywając dla swojej drużyny 141 punktów.Zawodniczka z ekipą Budowlanych Łódź związała się w maju 2013 roku, więc będzie to już jej czwarty sezon w barwach łódzkiego klubu. Grajber jest wychowanką pilskiego PTPS-u, a przed związaniem się z Budowlanymi występowała w pierwszoligowym zespole SMS-u I PZPS Sosnowiec. Na swoim koncie przyjmująca ma występy w młodzieżowej reprezentacji Polski, od pewnego czasu jest też powoływana do seniorskiej kadry. W tym roku 21-letnia siatkarka również znalazła uznanie w oczach Jacka Nawrockiego i znalazła się w szerokim składzie reprezentacji Polski na sezon 2016.

Władze łódzkiego klubu chcą przedłużyć jeszcze kilka kontraktów, a jak na razie wiadomo, że z Budowlanymi pożegna się atakująca Daiana Muresan.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Orlen Ligi

źródło: budowlanilodz.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-05-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved