Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Marta Krajewska: To dla mnie wielki krok

Marta Krajewska: To dla mnie wielki krok

fot. Łukasz Krzywański

Kolejna spartanka pojawi się na ekstraklasowych parkietach. Marta Krajewska zamienia Joker Świecie na BKS Profi Credit Bielsko-Biała. – Jestem pewna, że konfrontacja z najlepszymi zawodniczkami w naszym kraju tylko podniesie moje umiejętności – mówi nowa rozgrywająca siódmej drużyny LSK.

Jesteś wychowanką MUKS-u Sparty Warszawa. Mimo zmiany otoczenia – MOS Wola Warszawa i SMS Sosnowiec – to właśnie tu zaczęłaś i skończyłaś swoje młodzieżowe granie. Jak wspominasz swój klub? Marta Krajewska: – Sparta to klub, w którym grałam od najmłodszych lat. To właśnie tam zaszczepiono we mnie pasję do siatkówki. Miałam wielu trenerów, lecz każdy profesjonalnie podchodził do pracy z nami, za co im dziękuję. Po urlopie macierzyńskim klub dał mi szansę powrotu do grania i za to jestem bardzo wdzięczna. Cała karierę w Sparcie Warszawa będę bardzo dobrze wspominać.

 Po przejściu do siatkówki seniorskiej przeniosłaś się do Świecia. To był chyba spory przeskok?

– Wiedziałam, że pójście do pierwszoligowego klubu będzie dla mnie wyzwaniem, ale byłam na to przygotowana. Wierzyłam jednak w swoje umiejętności. W Świeciu spotkałam się z dorosłą siatkówka i była to dla mnie duża lekcja. Joker jest świetnie zorganizowany i cieszę się, że mogłam być jego częścią przez ostatni sezon. 

Teraz czas na nowe wyzwania. Od nowego sezonu rozpoczniesz przygodę z Ligą Siatkówki Kobiet. Przenosisz się do Bielska-Białej. Jakie są twoje oczekiwania?

– Przejście z Jokera Świecie do LSK to dla mnie wielki krok. Będę mogła rozwijać swoje umiejętności w najwyższej lidze i pod okiem dobrego trenera. Jestem pewna, że konfrontacja z najlepszymi zawodniczkami w naszym kraju tylko podniesie moje umiejętności. BKS to jeden z najbardziej utytułowanych polskich klubów i głęboko wierzę, że dołożę swoją cegiełkę do jego pięknej historii.

 

źródło: spartawarszawa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-06-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved