Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Marta Becker w AZS-ie Gliwice

Marta Becker w AZS-ie Gliwice

fot. azs.gliwice.pl

Marta Becker jest już siódmą zawodniczką, która dołączy do KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice. Młoda środkowa z sukcesami kończy juniorski wiek i liczy na dobre zaprezentowanie się w I lidze. – Liczę na udany, pracowity i pełen determinacji sezon. Więcej nie trzeba mówić, tylko pokazać na boisku – zapowiada.

Urodzona w 2000 r. Marta Becker jest wychowanką Zespół Szkół Sportowych w Człuchowie. Ostatnie lata spędziła w Pałacu Bydgoszcz, gdzie rozwinął się jej talent. – Zdobywałam medale na mistrzostwach Polski, gdzie walczyłam wraz z Pałacem Bydgoszcz przez 3 lata o najwyższe cele. Wspólnie z dziewczynami,  pod wodzą  trenerki Agata Kopczyk wywalczyliśmy tytuł wicemistrza Polski kadetek, zajęliśmy też trzecie miejsce na mistrzostwach Polski Juniorek. Za sukces uważam też możliwość uczestniczenia trenowania razem z  seniorkami Pałacu Bydgoszcz, które przygotowywały się do sezonu w LSK – wylicza swoje osiągnięcia zawodniczka.W tym roku środkowa kończy wiek juniora. W drużynie Pałacu ciężko jednak byłoby jej się przebić do pierwszego składu. W Gliwicach ma na to zdecydowanie większe szanse. – Myślę, że wybraliśmy najlepszą opcje, czyli klub grający na wysokim już, bo pierwszoligowym poziomie, gdzie będę mogła się rozwijać siatkarsko. Ja dopiero zaczynam swoją przygodę z seniorką siatkówką  – przekonuje Marta Becker.

19-latka w drużynie młodzieżowej Pałacu była podstawową zawodniczką, nic więc dziwnego, że sezon uznaje za udany. – Był zdecydowanie na plus. Nie mogłam sobie wymarzyć lepszego zakończenia ligi młodzieżowej, ponieważ stanęłyśmy na podium zajmując trzecie miejsce i oddając serce na boisku  – podkreśla siatkarka.

Czego spodziewa się po pierwszym roku w seniorskiej siatkówce? – Liczę na udany, pracowity i pełen determinacji sezon. Więcej nie trzeba mówić, tylko pokazać na boisku. Jeżeli mogę coś zrobić na 100% to dlaczego nie zrobić czegoś na 110% – kończy środkowa.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi kobiet

źródło: azs.gliwice.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-06-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved