Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Marlena Pleśnierowicz: Wspaniały, ale intensywny czas

Marlena Pleśnierowicz: Wspaniały, ale intensywny czas

fot. lsk.pls.pl

Chemik Police w znakomitych nastrojach, jako lider LSK, udał się na krótką przerwę świąteczną. O tegorocznym Bożym Narodzeniu opowiedziała rozgrywająca mistrzyń Polski, Marlena Pleśnierowicz. – Tegoroczne święta spędzę oczywiście z moją rodziną, a ponieważ nie mam na to wiele czasu w ciągu sezonu, to do tych wspólnych chwil przywiązuję szczególną uwagę – mówi.

Po intensywnym czasie rozgrywek ligowych i tych w ramach Ligi Mistrzyń w końcu przyszła świąteczna przerwa. Jak będzie wyglądać tegoroczne Boże Narodzenie w twoim domu?Marlena Pleśnierowicz: – Tegoroczne święta spędzę oczywiście z moją rodziną, a ponieważ nie mam na to wiele czasu w ciągu sezonu, to do tych wspólnych chwil przywiązuję szczególną uwagę. Pierwsza część świąt spędzam w Liskowie koło Kalisza, a drugą w Iławie. Będzie to wspaniały, ale intensywny czas.

Terminarz rozgrywek was nie rozpieszcza. Kiedy znajdujesz czas na zakupy świąteczne?

Tak, to prawda – terminarz mamy bardzo zapełniony. Dodatkowo przy takim nakładzie pracy każdą wolną chwilę przeznaczam na odpoczynek i dlatego nie mam czasu chodzić po sklepach. W takich sytuacjach ratują mnie zakupy przez Internet.

Każde dziecko wie, że prezenty przynosi św. Mikołaj. W jaki sposób dowiedziałaś się prawdy o nim?

Niestety pewnego razu po prostu znalazłam swój prezent w samochodzie, ale nie powiedziałam tego rodzicom. Pamiętam, że byłam bardzo rozczarowana.

Powoli zmierzamy do końca kolejnego roku. Jakie wydarzenie z tego czasu było dla ciebie tym najważniejszym?

Siatkarsko to na pewno tegoroczna Liga Narodów. Było to niesamowite przeżycie, które zapamiętam do końca życia. Dostałam szansę grania przeciwko największym potęgom na świecie. Towarzyszyły temu ogromne emocje i nerwy, ale myślę, że zostawiłyśmy dobre wrażenie.

Czego chciałabyś życzyć kibicom na święta i nowy rok?

Wszystkim kibicom chciałabym życzyć spokojnych i radosnych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w rodzinnym gronie, a na Nowy Rok przede wszystkim zdrowia, bo uważam, że to ono jest najważniejsze.

Rozmawiała: Anna Daniluk

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-12-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved