Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Marlena Pleśnierowicz: Kluczowe będzie to, żeby oczyścić głowę i zagrać swoją siatkówkę

Marlena Pleśnierowicz: Kluczowe będzie to, żeby oczyścić głowę i zagrać swoją siatkówkę

fot. lsk.pls.pl

Siatkarki Chemika Police w słabym stylu przegrały pierwszy mecz o brązowy medal Ligi Siatkówki Kobiet. Developres SkyRes Rzeszow w pełni zdominował wtorkową rywalizację w Policach.  – Teraz kluczowe będzie to, żeby oczyścić głowę i zagrać swoją siatkówkę. Wiele razy już pokazałyśmy, że potrafimy, a tutaj od paru spotkań wygląda to wszystko bardzo słabo – powiedziała po meczu rozgrywająca Chemika Police, Marlena Pleśnierowicz.

Oba zespoły do walki o brąz przystąpiły mocno rozczarowane niepowodzeniem w półfinale. Mówiło się nawet, że medal wygra ten, kto szybciej się pozbiera po porażce. – Może faktycznie coś w tym jest… – przyznała po meczu Marlena Pleśnierowicz. – To, co zagrałyśmy we wtorek pozostawię bez komentarza. Nie można w taki sposób grać w siatkówkę na tym poziomie. Trzeba przyznać, że Developres SkyRes Rzeszów zagrał od nas o wiele lepiej w każdym  elemencie, zwłaszcza zagrywce, gdzie to jest kluczowy element. Mogę powiedzieć tylko, że jest to po prostu masakra… – mocno krytycznie o postawie swojej drużyny wypowiedziała się rozgrywająca.Sporo problemów policzanki miały, kiedy rywalki były w ustawieniu z Kamilą Witkowską w polu serwisowym.  – Ogólnie dziewczyny z Rzeszowa pokazały się z bardzo dobrej strony, jeżeli chodzi o zagrywkę. To był kluczowy element, łatwo czytały także potem naszą grę i nie miałyśmy absolutnie nic do powiedzenia – analizowała Marlena Pleśnierowicz. Drugi mecz o brąz odbędzie się w najbliższy piątek w Rzeszowie. – W środę już wyjeżdżamy do Rzeszowa i musimy jak najszybciej wyrzucić z głowy ten mecz i walczyć dalej. Nic nie jest stracone, mamy jeszcze kilka spotkań do zagrania i wszystko się może zdarzyć – przyznała zawodniczka Chemika Police.

Zdaniem rozgrywającej Chemika Police ważna będzie teraz odbudowa mentalna. – Myślę, ze tak. Teraz kluczowe będzie to, żeby oczyścić głowę i zagrać swoją siatkówkę. Wiele razy już pokazałyśmy, że potrafimy, a tutaj od paru spotkań wygląda to wszystko bardzo słabo – powiedziała Marlena Pleśnierowicz  – Największym problemem jest to, że mamy bardzo mało czasu. Gramy już w piątek. Wydaje mi się, że każda z nas indywidualnie,  na swój sposób powinna oczyścić głowę, każda siebie doskonale zna. My przeżywamy te porażki, nie jest tak, że to po nas to spływa – zakończyła.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-04-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved