Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Marlena Kowalewska: Włożyłam w rozwój dużo pracy

Marlena Kowalewska: Włożyłam w rozwój dużo pracy

fot. Michał Szymański

– Najważniejsze są dobre samopoczucie w klubie i relacje z trenerem. Dlatego nad przedłużeniem umowy nie zastanawiałam się długo, od początku byłam zdecydowana na Chemik – mówi Marlena Kowalewska, która przedłużyła kontrakt z Grupa Azoty Chemikiem Police. 

Rozgrywająca ma za sobą udany sezon. Trzykrotnie uznawano ją najlepszą siatkarką spotkania. – W końcu poczułam swobodę. Radość z gry. Tego wcześniej mi brakowało. Zawsze narzucałam sobie ogromną presję, która mnie paraliżowała. Teraz mam inne podejście, być może przyszło mi z wiekiem? Dużo pracowałam nad sobą, wiele przeszłam, szczególnie psychicznie. Chyba znalazłam sposób, żeby sobie z tym radzić. Włożyłam w rozwój dużo pracy i mam nadzieję, że w przyszłości będzie dobrze – mówi.Marlena Kowalewska związała się z Chemikiem kontraktem ważnym na sezon 2020/21. – Najważniejsze są dobre samopoczucie w klubie i relacje z trenerem. Dlatego nad przedłużeniem umowy nie zastanawiałam się długo, od początku byłam zdecydowana na Chemik – dodaje.

Po udanym sezonie, okraszonym zwycięstwem wszystkich trofeów w Polsce, wymagania w stosunku do Marleny najprawdopodobniej pójdą w górę. – Oczekiwania będą wyższe, to naturalne. Najważniejsze, żebym znalazła odpowiedni balans, poukładała sobie wszystko w głowie. Liczę, że większa presja wpłynie na mnie pozytywnie. Trener mi z nią pomoże. Różne są momenty w trakcie sezonu. Ma się większą i mniejszą pewność z siebie. Myślę jednak, że dam radę – kończy.

źródło: chemik-police.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-04-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved