Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Marlena Kowalewska: To był kompletny mecz z naszej strony

Marlena Kowalewska: To był kompletny mecz z naszej strony

fot. Piotr Sumara/PLS

Grupa Azoty Chemik Police w środę pewnie pokonała DPD Legionovię Legionowo praktycznie nie pozwalając oponentkom na nawiązanie walki.  – Cieszę się, że udało nam się zachować koncentrację od samego początku do końca. Myślę, że to był mecz kompletny z naszej strony. Wychodziło nam to, nad czym pracowałyśmy w ostatnich dniach. To cieszy, że idziemy do przodu – mówiła po spotkaniu Marlena Kowalewska, rozgrywająca zespołu z Polic. W sobotę podopieczne Ferhata Akbasa zmierzą się z Wisłą Warszawa.

W pierwszym meczu, rozgrywanym w Legionowie policzanki wygrały dopiero po tie- breaku. W środę zespół Alessandro Chiappiniego w  niczym nie przypominał zespołu z tamtego meczu, a także tego, który postawił się Developresowi Rzeszów i pokonał ŁKS.  – Oczywiście, że nie spodziewałam, że odniesiemy tak przekonywujące zwycięstwo. Zespół z Legionowa już niejednokrotnie w tym sezonie pokazywał, że potrafi grać bardzo dobrą siatkówkę, chociażby w tym pierwszym meczu z nami – przyznała po spotkaniu Marlena Kowalewska, rozgrywająca Chemika Police.Policzanki przez cały czas kontrolowały boiskowe wydarzenia.  – Cieszę się, że udało nam się zachować koncentrację od samego początku  do końca. Myślę, że to był mecz kompletny z naszej strony. Wychodziło nam to, nad czym pracowałyśmy w ostatnich dniach. To cieszy, że idziemy do przodu – nie ukrywała rozgrywająca. Szkoleniowiec polickiej ekipy, Ferhat Akbas wielokrotnie podkreślał, że preferuje szybką grę. – Ja lubię grać szybko, bardzo mi się podoba. Nie jest to oczywiście takie łatwe, trzeba znaleźć dobre tempo z dziewczynami. Mam nadzieję, że będziemy grać coraz lepiej  – powiedziała Marlena Kowalewska.  Wygląda to bardzo dobrze. myślę, że tworzymy fajny zespół. Przede wszystkim jest u nas ten pozytywny team spirit – dodała.

W sobotę Chemik Police zmierzy się z Wisłą Warszawa. Jest to zespół zdecydowanie niżej notowany, mający swoje problemy i to gospodynie będą zdecydowanym faworytem. – Takie zespoły nie mają wtedy nic do stracenia, dlatego grają na luzie. My od samego początku musimy narzucić Wiśle swoje warunki gry. Nie jest tak, że podchodzimy do tego meczu w jakikolwiek lekceważący sposób – zakończyła Marlena Kowalewska.

 

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-11-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved