Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Mariusz Wlazły ustalił warunki nowego kontraktu

Mariusz Wlazły ustalił warunki nowego kontraktu

fot. Katarzyna Antczak

Jak poinformowała Gazeta Wyborcza, Mariusz Wlazły ustalił już warunki nowego kontraktu z PGE Skrą Bełchatów. Wcześniej umowy przedłużyli Karol Kłos, Grzegorz Łomacz i Ebadipour, a wciąż ważne mają Jakub Kochanowski, Kacper Piechocki, Milan Katić i Piotr Orczyk. 

Bełchatowska drużyna we wtorek przed południem wyjechała na Śląsk, gdzie w środę zmierzy się z Jastrzębskim Węglem w ćwierćfinale PlusLigi. Przed wejściem do autokaru w klubie zapadła ważna decyzja: przez kolejny rok zawodnikiem PGE Skry będzie Mariusz  Wlazły. Będzie to dla niego już 17. sezon w zespole.– Kontrakt nie jest podpisany, ale ustaliliśmy warunki i podaliśmy sobie ręce – podkreśla Konrad Piechocki, prezes klubu. Dla kapitana drużyny będzie to już 17. sezon w PGE Skrze. Jak sam twierdzi, prawdopodobnie ostatni, bo ma już 36 lat.

Wcześniej umowy przedłużyli Karol Kłos, Grzegorz Łomacz i Milad Ebadipour, a wciąż ważne mają Jakub Kochanowski, Kacper Piechocki, Milan Katić i Piotr Orczyk. Z klubem ma się pożegnać trener Roberto Piazza, które zastąpi Michał Mieszko Gogol.

źródło: lodz.wyborcza.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-03-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved