Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Mariusz Wlazły przedłużył kontrakt z PGE Skrą

Mariusz Wlazły przedłużył kontrakt z PGE Skrą

fot. Łukasz Krzywański

Mariusz Wlazły, jeden z filarów PGE Skry, przedłużył kontrakt z bełchatowskim klubem. Pewne jest, że doświadczony atakujący wciąż będzie występował w czołowym klubie PlusLigi, w którym gra od 2003 roku i z którym święcił największe sukcesy, sięgając zarówno po krajowe trofea, jak i zdobywając medale na europejskiej i światowej arenie.

Mimo że sezon 2016/2017 nie dobiegł jeszcze końca, a przed nami decydujące mecze w walce nie tylko o medale, ale również o poszczególne miejsca, to z niektórych klubów PlusLigi już napływają transferowe wieści. Jedni zawodnicy zmieniają barwy klubowe, a inni przedłużają kontrakty. Nie jest wielkim zaskoczeniem, że na ten drugi krok zdecydował się Mariusz Wlazły, który w następnych rozgrywkach także będzie bronił barw PGE Skry Bełchatów.

Z żółto-czarnymi doświadczony atakujący związany jest od 2003 roku. Wraz z bełchatowskim klubem sięgał nie tylko po mistrzostwa Polski, Puchary Polski, ale również po medale w Lidze Mistrzów oraz Klubowych Mistrzostwach Świata. Od lat Wlazły jest jednym z filarów, a jednocześnie jedną z ikon Skry. W tym sezonie ponownie stanowi (wraz ze Srećko Lisinacem i Bartoszem Kurkiem) o sile bełchatowskiej drużyny. Od dłuższego czasu koncentruje się już tylko i wyłącznie na rozgrywkach klubowych, bowiem karierę reprezentacyjną zakończył w 2014 roku, kiedy wraz z biało-czerwonymi zdobył mistrzostwo świata oraz został wyróżniony jako najlepszy atakujący turnieju.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-04-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved