Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Mariusz Wlazły obierze gdański kierunek?

Mariusz Wlazły obierze gdański kierunek?

fot. Aleksandra Twardowska

Deklaracja Mariusza Wlazłego o odejściu z PGE Skry Bełchatów wywołała ogromne poruszenie w środowisku siatkarskim. Błyskawicznie dziennikarze i kibice zaczęli łączyć wybitnego siatkarza z różnymi klubami. Zdaniem Jerzego Mielewskiego atakujący trafi do Trefla Gdańsk. Komentator Polsatu Sport opowiedział o tym w „Prawdzie Siatki”.

Dużo mówi się o odejściu z Trefla Gdańsk Bartosza Filipiaka, który ma za sobą bardzo udany sezon. To właśnie Filipiak  według spekulacji ma zastąpić w PGE Skrze Wlazłego. Według przypuszczeń dziennikarzy Polsatu Sport Mariusz Wlazły obierze odwrotny kierunek i zagra w Treflu. – Myślę, że Bartosz Filipiak spróbuje sił w PGE Skrze Bełchatów, a Mariusz Wlazły pojedzie do Gdańska i zajmie jego miejsce – powiedział Mielewski. – To byłaby niesamowita historia – dodał Marcin Lepa.Oznaczałoby to, że spędzi on sezon pod skrzydłami swojego kolegi, z którym zdobywał medale mistrzostw świata w 2006 i 2014 roku, Michała Winiarskiego. – Oglądam powtórki meczów, w których Winiarski grał z Wlazłym na boisku. Jak sobie pomyślę, że teraz jeden będzie trenerem drugiego, to myślę, że troszkę się postarzeliśmy –  żartował Lepa.

Poza Wlazłym PGE Skrę prawdopodobnie opuści także Jakub Kochanowski. Środkowy ma się przenieść do ZAKSY Kędzierzyn-Kożle, w  barwach Trefla z kolei poza Filipiakiem nie zobaczymy także Wojciecha Grzyba, który zapowiedział zakończenie kariery.  Najprawdopodobniej odejdzie także kolejny z liderów Trefla, Paweł Halaba. Dziennikarze Polsatu Sport przyznali, że ma on występować w zespole z Zawiercia, zainteresowana nim jest jednak także PGE Skra.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi w sezonie 2020/2021

 

źródło: inf. własna, polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-04-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved