Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > turnieje światowe > Mariusz Wlazły: Chcemy sprawić niespodziankę

Mariusz Wlazły: Chcemy sprawić niespodziankę

fot. Katarzyna Antczak

Siatkarz PGE Skry Bełchatów Mariusz Wlazły przyznał, że Zenit Kazań, z którym jego zespołowi przyjdzie zmierzyć się w czwartek w Klubowych Mistrzostwach Świata, jest najlepszą drużyną globu. Zawodnik bełchatowian zaznaczył też jednak, że Skra nie zamierza złożyć broni i będzie chciała wygrać to spotkanie.

Będziemy chcieli bawić się tym, co robimy. Wiemy, jakie drużyny są na tych mistrzostwach i że będzie trudno. Czy się uda, czy nie – to jest sport. Czasami jedna piłka odmienia losy spotkania. Nie składamy broni, choć gramy jutro praktycznie z najlepszą drużyną na świecie. Nie jest powiedziane, że najlepsza drużyna nie może się potknąć – stwierdził w rozmowie z Polsatem Sport Mariusz Wlazły.Siatkarz Skry odniósł się też krótko do środowego zwycięstwa nad Personalem Bolivar (3:1). Polski zespół stracił w tym starciu pierwszego seta podczas Klubowych Mistrzostw Świata. – Cieszę się, że się wzajemnie uzupełniamy. Każdy z nas przeżywa cięższe chwile w każdym spotkaniu. Można mieć „dzień konia” i niezależnie od tego, co się dzieje, zdobywa się punkty. W większości przypadków jednak przeżywa się te cięższe chwile i fajne jest to, że potrafimy się uzupełniać, by drużynowo na tym nie tracić – powiedział Wlazły.

Skra awansowała już do finałowej czwórki KMŚ. Mecz z Zenitem, który także zameldował się już w Final Four, nie będzie miał więc znaczenia dla losów grupy B. Transmisja tego spotkania od godziny 20:00 w czwartek.

źródło: polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, turnieje światowe

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-12-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved