Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Mariusz Prudel i Grzegorz Fijałek będą trenować w Olsztynie

Mariusz Prudel i Grzegorz Fijałek będą trenować w Olsztynie

fot. FIVB

Halę z podgrzewanym piaskiem zastali Mariusz Prudel i Grzegorz Fijałek w Olsztynie, gdzie w poniedziałek pod kierunkiem trenera Martina Olejnaka rozpoczęli przygotowania do sezonu 2016, którego głównym punktem będą igrzyska olimpijskie w Rio de Janeiro.

Cieszymy się z tego piasku i z warunków do pracy, jakie tutaj zastaliśmy – mówi Mariusz Prudel.Jesteśmy bardzo pozytywnie nastawieni. Piłka jeszcze tak całkiem nas nie słucha, ale to normalne. W końcu graliśmy stosunkowo dawno.Mariusz Prudel podkreślił, że czas wolny między poprzednim sezonem a rozpoczęciem przygotowań przeznaczył m.in. na pobyt w domu. – Był to bardzo radosny i pożyteczny czas. Na pewno dni spędzone w domu wpłynęły korzystnie na nasze samopoczucie – powiedział. W Olsztynie nasz najlepszy duet będzie trenować do 18 grudnia. – Przerwy są przewidziane, ale na razie z wielkim zapałem zabraliśmy się do pracy – dodał.

Na obozie w Olsztynie będziemy pracować m.in. nad techniką pierwszych dwóch odbić, których dokładność decyduje o skuteczności ataku – powiedział trener Martin Olejnak. – Tak samo będziemy kłaść akcent na nowe warianty zagrywki. Bardzo ważnym elementem będzie wszechstronny trening fizyczny. Jestem pewien, że w Olsztynie znajdziemy świetne warunki do pracy, jakich do tej pory w Polsce siatkarze plażowi jeszcze nie mieli.

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-11-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved