Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Mariola Zenik: To było dobre spotkanie

Mariola Zenik: To było dobre spotkanie

fot. orlenliga.pl

Chemik Police pewnie pokonał bez straty seta PGE Atom Trefl Sopot i zwyciężył w meczu o Superpuchar Polski. Spotkanie rozegrano w czwartek w Zawierciu. Jedną z wyróżniających się siatkarek była Czeszka Helena Havelkova, która zadebiutowała w barwach drużyny mistrzyń Polski.

– To było dobre spotkanie. Gra przez większość czasu układała się po naszej myśli. Widać, że Hela dobrze rozumie się z Asią Wołosz (wcześniej grały w tym samym klubie we Włoszech – przyp. red.). Kilka ich akcji było bardzo efektownych – ocenia Mariola Zenik – libero.

Policki zespół rozpoczął sezon od przekonującego zwycięstwa w meczu o Superpuchar. Czasu na radość jest niewiele, ponieważ w niedzielę, w inauguracji Orlen Ligi, podopieczne Giuseppe Cuccariniego zagrają z KS-em Pałacem Bydgoszcz.W Superpucharze zagrałyśmy dobrze zagrywką, nieźle funkcjonował również system blok-obrona. Cieszymy się ze zwycięstwa, które w przyjemny sposób wprowadzi nas w sezon. Mam nadzieję, że w dalszej części rozgrywek będzie nam szło tak jak w meczu z sopociankami – mówi Aleksandra Jagieło, kapitan Chemika.

źródło: chemik-police.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet, Puchar Polski

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-10-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved