Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Mariola Zenik: Myślałam, że mecz będzie trudniejszy

Mariola Zenik: Myślałam, że mecz będzie trudniejszy

fot. orlenliga.pl

– W pierwszym secie widać było pełną mobilizację w obu zespołach. Później jednak Impel trochę odpuścił – mówiła po wygranym meczu z Impelem Wrocław libero Chemika Police, Mariola Zenik. Trener wrocławianek narzekał na napięty terminarz. – Wszystkie zespoły grające w europejskich pucharach mają podobne warunki – stwierdziła atakująca Chemika, Madelaynne Montano.

Wielu ekspertów przewidywało pięciosetowy pojedynek i walkę do ostatniej piłki, jednak mecz zakończył się w trzech partiach. Dzięki zwycięstwu Chemik awansował na pierwsze miejsce w ligowej tabeli.  – Myślałam, że mecz będzie trudniejszy. W pierwszym secie widać było pełną mobilizację w obu zespołach. Później jednak Impel trochę odpuścił. W zasadzie cały czas miałyśmy przewagę, dopiero pod koniec trzeciego seta wrocławianki trochę nas podgoniły – mówi Mariola Zenik, libero.

Impel dwa dni przed pojedynkiem z Chemikiem rozegrał mecz w Lidze Mistrzyń. Trener Nicola Negro narzekał na terminarz, ponieważ jego siatkarki nie miały nawet jednego dnia na odpoczynek po długiej podróży.  – Sposób, w jaki ułożony jest bieżący sezon, może mieć wpływ na naszą grę. Mam na myśli wiele spotkań i dużo podróży. Nie wiem, czy zawodniczki Impelu były zmęczone, nie pytałam ich o to. My grałyśmy spotkanie 3-4 dni temu i wydaje mi się, że wszystkie zespoły grające w europejskich pucharach mają podobne warunki – uważa Madelaynne Montano, atakująca.źródło: chemik-police.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-11-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved