Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Mariola Wojtowicz przedłużyła kontrakt z BKS-em Bielsko-Biała

Mariola Wojtowicz przedłużyła kontrakt z BKS-em Bielsko-Biała

fot. Łukasz Krzywański

Jak oficjalnie poinformował BKS Bielsko-Biała, podstawowa libero bielskiej drużyny zdecydowała się pozostać w klubie na kolejny sezon. – Od 16 lat jestem bielszczanką i tak pozostanie. Cieszę się, że wciąż mogę grać w BKS-ie. Nie ukrywam, że taka sytuacja bardzo mi odpowiada – o swojej decyzji, przyszłości i minionym sezonie mówiła Mariola Wojtowicz.

Nowy kontrakt w BKS-ie Aluprofie PROFI CREDIT oznacza chyba, że w Bielsku-Białej jest ci dobrze?Mariola Wojtowicz: Zdecydowanie tak. Cieszę się, że wciąż mogę grać w BKS-ie. Nie ukrywam, że taka sytuacja bardzo mi odpowiada, bo mój syn ma tutaj szkołę, mąż pracę, więc nie chciałam za bardzo zmieniać otoczenia. Od 16 lat jestem bielszczanką i tak pozostanie.

Kilka zmian szykuje się w bielskiej drużynie, a zmiany to często spora niewiadoma…

– Tak, ale mam zapewnienia od trenerów, że w przyszłym sezonie w BKS szykuje się fajny skład, więc jestem spokojna. Zresztą zmiany w składach są w każdym zespole i są chlebem powszednim w naszej pracy.

Pojawiały się oferty od innych klubów?

– Nie wiem. Tymi sprawami zajmuje się mój menadżer, ale ja od razu zaznaczyłam, że jeśli BKS będzie widział mnie w składzie w przyszłym sezonie, to ja się zgadzam. Mamy tutaj dom, mąż pracę, syn szkołę. Przeprowadzka zmieniłaby sporo w naszym życiu.

Jak podsumujesz sezon 2015/2016?

– Cieszy to, że uplasowałyśmy się oczko wyżej, że sezon zakończyłyśmy zwycięstwem. Oczywiście szkoda, że tych zwycięstw nie było więcej, bo myślę, że były takie mecze, w których można było ugrać nieco więcej. Z drugiej strony zagrałyśmy świetne spotkania z Chemikiem czy PGE Atomem Treflem. Wówczas apetyt rósł w miarę jedzenia, ale kolejne mecze pokazały, że nie przez przypadek w tabeli byłyśmy niżej od tych, którzy walczyli o medale. Ta końcówka sezonu była jednak dość pozytywna, dlatego też liczę na to, że w przyszłym sezonie będzie lepiej.

źródło: bks.bielsko.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-05-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved