Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Marian Kardas: Zanosi się na bardzo ciekawe widowisko

Marian Kardas: Zanosi się na bardzo ciekawe widowisko

Rywalizacja w finale I ligi siatkarzy po dwóch spotkaniach w Częstochowie przeniosła się do Tomaszowa Mazowieckiego, by ponownie zawitać pod Jasną Górą. – Szanse w finale oceniam 50 do 50 – mówi trener APP Krispolu Września Marian Kardas. – Ważny będzie pierwszy set, którego wynik może zadecydować o przebiegu następnych – dodaje szkoleniowiec.

W środę w Częstochowie AZS podejmie Lechię Tomaszów Mazowiecki w piątym meczu finału I ligi mężczyzn. Na razie kolejne spotkania wygrywali goście. W pierwszym i drugim w Częstochowie triumfowała Lechia, w Tomaszowie Maz. zwyciężyli akademicy. – Ważnym zawodnikiem w AZS-ie jest Bartosz Krzysiek, który nie zagrał najlepiej w Częstochowie. W Tomaszowie Maz. błyszczał i jego postawa miała wpływ na grę drużyny. Trzeba też pamiętać, że w dwóch pierwszych meczach AZS nie był AZS-em. Zobaczymy, jak będzie teraz. Na pewno zanosi się na bardzo ciekawe widowisko i być może na trybunach hali zasiądzie komplet publiczności – mówi Marian Kardas.Pod koniec tygodnia będziemy też emocjonować się walką o trzecie miejsce. Na razie jest 1:1 w rywalizacji o brązowy medal pomiędzy APP Krispolem i AZS-em AGH Kraków. Gospodarzami dwóch kolejnych spotkań będą studenci spod Wawelu. – Jedziemy walczyć. Chcemy wygrać oba mecze, a jeżeli nie uda się zakończyć rywalizacji w niedzielę, to dobrze byłoby ją przedłużyć do piątego meczu we Wrześni – kończy Marian Kardas.

Przypomnijmy, w Częstochowie Lechia wygrała 3:2 i 3:2, natomiast akademicy z Częstochowy triumfowali w dwóch kolejnych spotkaniach 3:0 i 3:1. Przed drużynami ostatnie, decydujące starcie, a rozpocznie się ono o godz. 18:00.

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-04-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved