Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Marian Kardas trenerem Krispolu przez kolejne dwa lata

Marian Kardas trenerem Krispolu przez kolejne dwa lata

fot. Krispol Września

Klub APP Krispol Września jeszcze przed rozpoczęciem pierwszego meczu w fazie play off 1. Ligi poinformował o przedłużeniu umowy trenera Mariana Kardasa. Szkoleniowiec będzie prowadził drużynę z Wrześni przez dwa kolejne sezony.

Komunikat klubu APP Krispol Września„Sezon 2018/2019 stawiał przed nami duże zmiany i nowe wyzwania celem strategicznym dla klubu było zbudowanie nowego, znacznie odmłodzonego zespołu. Drugim warunkiem, było znalezienie zawodników doświadczonych, którzy zagwarantują grę na najwyższym, ligowym poziomie. Taka kombinacja miała zapewnić drużynie miejsce w pierwszej ósemce rozgrywek 1. Ligi i to stanowiło trzeci cel przyjęty przez zarząd klubu. Opracowany, wspólnie z trenerem plan naboru kadry, zakładał skorzystanie z dostępnych zasobów ligi oraz poleganiu na doświadczeniu trenera. Obserwując pracę trenera byliśmy pewni, że posiada on ogromne doświadczenie sportowe i doskonale orientował się w rynku transferowym zawodników.

Opracowaliśmy listę potencjalnych zawodników, których parametry i oczekiwania finansowe były w zasięgu budżetu klubu. Z punktu widzenia ponad 10-letniej pracy w klubie oraz samego klubu, ważna było zajęcie dobrego miejsca w rundzie zasadniczej, jako potwierdzenie sukcesów sportowych i pokazanie potencjału zespołu grupie sponsorów. Wszystkie działania zostały podporządkowane temu celowi.

Trener Marian Kardas postawił wysoko poprzeczkę w 100% wywiązał się z obietnic sportowych oraz spełnił założone cele i oczekiwania. Budowę składu na kolejny sezon rozpoczniemy od przedłużenia współpracy z trenerem na minimum dwa sezony.

Drużyna sprawdziła się w rozgrywkach, zagwarantowała zebranie największej jak do tej pory liczby 53 punktów, które przełożyły się na trzecią lokatę w tabeli po rundzie zasadniczej. W ten sposób został zrealizowany cel zarządu klubu. Wprowadzone zmiany w składzie doprowadziły do zbudowania fundamentów pod przyszły sezon”.

źródło: 1liga.pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-03-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved