Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Marian Kardas: Liga jest bardzo wyrównana

Marian Kardas: Liga jest bardzo wyrównana

fot. archiwum

W miniony weekend odbyła się pierwsza kolejka I ligi mężczyzn. Cenne, wyjazdowe zwycięstwo nad TSV Sanok 3:0 odnieśli siatkarze APP Krispolu Września. – Liga jest bardzo wyrównana i na pewno będziemy świadkami wielu niespodzianek. Czego przedsmak mieliśmy już w pierwszej kolejce – mówi Marian Kardas, trener Krispolu.

Byłem zadowolony z gry mojego zespołu. Zawodnicy zaprezentowali się dobrze we wszystkich elementach. Miło zacząć sezon od takiego zwycięstwa. Zrobiliśmy minimalny kroczek w kierunku dobrego wyniku na koniec sezonu – powiedział trener APP Krispolu, Marian Kardas.Nie zabrakło niespodzianek. Jedną z nich była wygrana 3:1 Exactu Systems Norwida Częstochowa nad AZS-em PWSZ Stal Nysa. – Częstochowa zaprezentowała się z dobrej strony. Zespół ten ma spore możliwości. Ambitnie walczył MKS Aqua Zdrój z AZS-em AGH Kraków i choć wałbrzyszanie przegrywali 0:2, to potrafili odwrócić losy rywalizacji. Warto pamiętać, że zwycięski zespół był tworzony do ostatniej chwili, tym bardziej należy podkreślić jego sukces. Na pewno ważną rolę w MKS-ie Aqua Zdrój odgrywa doświadczony rozgrywający Piotr Lipiński – dodał Marian Kardas.

Nie zawiódł MKS Ślepsk Suwałki, który zwyciężył beniaminka Olimpię Sulęcin 3:1. Goście dzięki dobrej grze w ataku wygrali drugiego seta, ale na więcej rutynowani gospodarze nie pozwolili. – Liga jest bardzo wyrównana i na pewno będziemy świadkami wielu niespodzianek. Czego przedsmak mieliśmy już w pierwszej kolejce – zakończył Marian Kardas.

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-10-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved