Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Maria Stenzel: Złoty medal jest naszym ogromny marzeniem

Maria Stenzel: Złoty medal jest naszym ogromny marzeniem

fot. Michał Szymański

– Ten złoty medal jest naszym ogromny marzeniem, chcemy udowodnić to każdemu – mówi libero Budowlanych Łódź, Maria Stenzel.  –  Trochę podejrzewałam pięć setów, ale zwycięstwo dla nas. Oczywiście cieszę się, że się to skończyło w czterech setach – przyznała po drugim meczu z Chemikiem Małgorzata Śmieszek.

Nastawiałyśmy się na to, że ten mecz będzie o wiele cięższy niż poprzedni. Na pewno wiedziałyśmy, że Chemik gdy przyjedzie tutaj nie zagra tak, jak w poprzednim meczu. My jednak w tym tygodniu nadal ciężko trenowałyśmy, żeby tu w Łodzi pokazać to, co w ostatnim meczu – mówiła po wygranej w drugim meczu półfinałowym LSK z Chemikiem Police Małgorzata Śmieszek.To jej zagrywka była jednym z elementów, który pomógł łodziankom rozbić rywalki w czwartej partii spotkania, zakończonej wynikiem 25:12. – Trochę podejrzewałam pięć setów, ale zwycięstwo dla nas. Oczywiście cieszę się, że się to skończyło w czterech setach. Ten trzeci set trochę niepotrzebny, zrobiłyśmy bardzo dużo swoich błędów, szczególnie w zagrywce. Ale najważniejsze, że wygrałyśmy – przyznała środkowa Budowlanych Łódź.

Na pewno bardzo dobrze mieliśmy rozpisane rywalki jeśli chodzi o przyjęcie zagrywki i to było naszą przewaga w tym meczu – analizowała Maria Stenzel.Myślę, że to nie my byłyśmy pod presją, tylko dziewczyny z Polic stały pod ścianą i to one powinny się tego meczu obawiać przyjeżdżając tutaj do nas. My wygrałyśmy na ich ciężkim terenie gładko 3:0, a tutaj miałyśmy naszą halę, naszych kibiców i presja ciążyła na nich – dodała libero łódzkiej drużyny.

– Półfinał jest najgorszym etapem, jeśli chodzi o play-off. Chemik cały sezon grał dobrą siatkówkę i nagle przychodzą dwa mecze, w których nie mogły się odnaleźć na boisku. To są niewyobrażalne emocje i ja wciąż nie jestem w stanie w to teraz uwierzyć – mówiła Stenzel. – Ten złoty medal jest naszym ogromny marzeniem, chcemy udowodnić to każdemu. Jeszcze możemy dużo zrobić i bardzo musimy się skupić na tym finale, ponieważ na pewno nie będzie łatwo – zakończyła młoda libero Budowlanych.

źródło: inf. własna, siatkarskaligatv.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-04-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved