Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Maria Stenzel: To najgorszy dla nas scenariusz

Maria Stenzel: To najgorszy dla nas scenariusz

fot. Michał Szymański

– Myślę, że nikt nie spodziewał się takiego scenariusza. Niestety, jest on dla nas najgorszy z możliwych. Jednak w tej sytuacji nie można czekać, zdrowie powinno być na pierwszym miejscu. Moim zdaniem jest to dobry, lecz bardzo trudny ruch – oceniła decyzję o zakończeniu rozgrywek LSK libero Grot Budowlanych Łódź, Maria Stenzel.

W środę podjęto decyzję o przedwczesnym zakończeniu rozgrywek Ligi Siatkówki Kobiet. Rozprzestrzeniająca się pandemia korona wirusa uniemożliwiła kontynuowanie rozgrywek. Na szczęście w żeńskiej elicie rozegrano całą rundę zasadniczą i to na jej podstawie sklasyfikowano poszczególne zespoły. Zapewne niedosyt mogą odczuwać siatkarki Grot Budowlanych Łódź, które skończyły sezon dopiero na piątym miejscu. – Myślę, że dla każdego z nas jest to trudna sytuacja. Nikt nie spodziewał się takiego zakończenia sezonu. Miałyśmy inny cel, którego niestety nie mogłyśmy zrealizować – skomentowała całą sytuację kapitan łódzkiego zespołu, Małgorzata Śmieszek.Również libero Budowlanych, która pełni funkcję drugiego kapitana przyznała, że nikt nie mógł przewidzieć takiego biegu wydarzeń. – Myślę, że nikt nie spodziewał się takiego scenariusza. Niestety, jest on dla nas najgorszy z możliwych. Jednak w tej sytuacji nie można czekać, zdrowie powinno być na pierwszym miejscu. Moim zdaniem jest to dobry, lecz bardzo trudny ruch PZPS – oceniła Maria Stenzel, według której nie warto odnosić się do końcowej klasyfikacji, bowiem rozegranie fazy play-off mogłoby ją diametralnie zmienić. – Uważam sezon za niesklasyfikowany, ponieważ nikt nigdy nie dowie się co by było gdyby… – dodała defensywna zawodniczka byłego już wicemistrza Polski.

Łodzianki nie ukrywają, że miały wyższe aspiracje w tym sezonie. Chciały walczyć o medale, a w fazie play-off liczyły na powetowanie sobie niezbyt udanej w ich wykonaniu rundy zasadniczej. Jednak nie będą miały okazji rozegrania pojedynków play-off, które są najważniejszym etapem każdego sezonu. – Niestety, ale sezon 2019/2020 dobiegł końca bez rozgrywania fazy play-off. Nikt nie spodziewał się takiego zakończenia. Na pewno zajęte przez nas miejsce nikogo nie satysfakcjonuje. Play-off były okazją żeby powalczyć o medale. – Jednak w obecnej sytuacji zdrowie jest najważniejsze, a podjęte działania z pewnością pomogą w walce z koronawirusem – zakończyła Julia Twardowska.

źródło: budowlanilodz.pl, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-03-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę